Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a varázslatban,...

Hisztek a varázslatban, boszorkányságban, és ehez hasonló dolgokban?

Figyelt kérdés

Engem érdekel ez a dolog,

A neten sokat olvastam róla.

De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, ti mit gondoltok erről?

Fiúk ép lányok is írhatnak!



2013. márc. 14. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
csak a kérdésre válaszolva: nem, nem hiszek.
2013. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Oké.

Rendben.

2013. márc. 19. 12:29
 13/22 anonim ***** válasza:

" 6 os én abban hittem h tanulni kell, és küzdeni, nem itt kérdéseket feltenni, pl a kitűnő tanulmányi eredményben hittem, meg abban ha tanulok sokra viszem.

nem ilyen dolgokban, harry potter és társaik.

48 F"


Akkor úgy látszik sokra nem vitted, mert elárulom ez a gyakori kérdések oldal és azért van, hogy az emberek kérdezzenek. A másik hogy ez nem harry potter, hanem amit leírtam az a történelem egy kis része.

2013. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

kedves kérdező

van egy jó mondás:

"Tanuld meg amit a varázslók tudnak és attól kezdve már nem lesz varázslat"


nem mondom hogy nincs valami ilyesmi de azt se hogy igen

2013. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a helyzet hogy amiota feltettem ezt a kérdést ki tanultam azt hogy a gondolatommal mozgassak ''dolgokat,,

Aki nem hiszi irjon priviben beszéljűnk egy találkózot és be bizonyítóm.

Enyi!!!

2013. márc. 29. 17:19
 16/22 anonim ***** válasza:

No, akkor mozgass az előző kommentedbe hat db vesszőt meg egy "n" betűt a gondolatod erejével.

Sokadszorra állapítom meg, hogy a földöntúli tudományokba vetett hit és a helyesírás fordítottan arányos.

2013. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én hiszek és vallom! a boszorkányság nem csak a mágiáról szól hanem magától egy többistenhitű vallásról a wiccárol és ennek egyik fontos eszköze a mágia ! ez az egész a természetmágia természetvallás része ! nagyon ajánlom a Boszorkánybiblia - A mágia és a bűbáj kézikönyve c könyvet ! Ha érdekel a téma és tanulni szeretnéd vagy bármi akkor segíthetek illetve ajánlok pár könyvet

Scott Cunningham: Élő Wicca

Elieen Holland - Boszorkánypraktikák

és egy csoport ( facebookon is fen van ) www.wicca.hu

stb...

Remélem tudok segíteni

U.i : ne foglalkozz a roszindulatú és ellenszenves emberekkel bizz meg önmagadban és bíznak majd benned ( kivétel ugy is akad majd )

Addig is légy áldott !

2013. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Légy álldot te is.

2013. ápr. 7. 13:16
 19/22 anonim válasza:
Boszorkányok és varázslók. persze a középkorban mindenki annak számított aki meg akart viszgálni valamit és nem elégedett meg azzal, hogy van, mert isten teremtette. Azok az emberek akiknek elég válasz volt a miért kérdésre, hogy mert és vakon hittek olyan eszük által felfoghatatlan dolgokban is, hogy a vizet borrá változtatja Jézus, és Isten a semmiből a mindent teremtette, hát nem csoda, ha a gonoszban is könnyen és minden ok nélkül tudtak hinni. Persze, hogy vannak varázslók, mindannyian azok vagyunk nap mint nap amikor elküldjük az e-mailjeinket és az megérkezik pont oda ahová szeretnénk. :) Kell ennél több??
2013. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszek.
2013. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!