Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha ismernéd a mágiát, és...

Ha ismernéd a mágiát, és tudnád is használni (sikerrel) kihasználnád a tudást?

Figyelt kérdés

A kíváncsiság miatt pár dolgot kipróbáltam már.De mivel ismerem az erő jó és rossz oldalát, nem tudom elkötelezni magam.

Tudom ha megtenném még sikeresebb lehetnék, de nem merem megtenni.Sajnos a rossz felé húzz néha szívem, de ilyenkor ott van mindig a másik oldal ismerete is , amit sose nem tudok figyelmen kívül hagyni.



2013. ápr. 14. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg kipróbálom, hogy tényleg működik. Egyébként felelősség, úgyhogy szerintem nem.
2013. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kihasználnám..
2013. ápr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha létezne mágia, csak azon lennék, hogy csak jóra lehessen használni.

Neked meg azt tanácsolom - ha szabad - hogy hallgass a szívedre. Szükségszerű, hogy a rossz oldalon is álljon valaki.

2013. ápr. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2013. ápr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

aki nemet írt, az miért nem merné?

ha ott van a lehetőség a kezében h bármit elérjen, v megvalósítson, miért nem csinálná??

2013. ápr. 15. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nem meri, hanem még ha minden lehetősége is megvolna, hogy tegye, nem akarja,nem teszi. Mert az ár oly magas, ha valaki egy ilyenbe belenyúl, ami nem éri meg, bármekkora siker is van meglebegtetve a szeme előtt, és bármennyit is adnának azért, hogy az illető tegye: akkor sem fogja.


Egyébként már elkötelezted magad, különben ez a kérdés nem lenne számodra kérdés.

2013. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*megvan/megvolna
2013. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha létezne mágia, arra használnám, hogy vezesse tekintetedet a naptárra. 2013-at írunk, bameg!
2013. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!