Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok varázslás tanulására? Tudom h tág a kérdés, de bármi érdekel, amiböl tanulni tudok

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Harry Potter és a Sötétség Serege.
2013. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
61%
hát te aztán eléggé el vagy varázsolva!
2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
el tudom kepzelni, mennyit tanulhattatok mar az ajanlataitok alapjan -.-
2013. máj. 14. 16:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hókuszpók: Abrakadabra, Smeagol: Mockoszkiszmockoszkisz
2013. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 fersk ***** válasza:
100%
A varázslás megtanulása nehezebb (állítólag), mint a kvantummechanikáé. Ha ez utóbbi már nem kihívás számodra, na akkor megpróbálkozhatsz a varázslattal.
2013. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alkonyat Bella: Hogyan Ne Mosolyogjunk Vámpírok Közelében (Gyűjtői kiadás: Hogyan Ne Mosolyogjunk Senki Közelében), László Jósnő, Madame-X és az Álomlény Vagyok: Az Akarat És A Hülyeség Legyőzhetetlen Ereje (CD-mellékleten a veresegyházi havymetal asszonykórus és madam exotic sztrip10 bemutatója).
2013. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kérdező!


ha érdekel a téma komolyan,és nem két mondatos, meggyújtom a gyertyát típusú hülyeségvarázslat érdekel, akkor ajánlanám figyelmedbe, Carlos Castaneda könyveit, fenn van a neten az összes, de komoly művek, az első könyvéért doktori címet kapott, az indián sámánkultuszt és varázslóhagyományokat tanulmányozta.

ha elolvastad az összes művét, és meg is ÉRTETTED mit és miről ír, akkor majd írj ki újabb kérdést h ezek után mit lehetne tanulmányozni olvasgatni(majd pár év múlva, ha leülepedett a sok olvasnivaló) !!

2013. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minek írna? Akkor már simán elteleportálhattok egymáshoz.
2013. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha azokat a könyveket elolvassa sztem nem fog tudni teleportálni XD

ha elolvassa....mert elég sok van belőlük...

2013. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igaz, ezen is mulik.. de ha megtalalja a megfelelot, vagy segitseget ker, csak rajta mulik.. mondjuk nekem se a turelem az erossegem
2013. máj. 14. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!