Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan ismerősöd, aki...

Van olyan ismerősöd, aki alkut kötött egy démonnal?

Figyelt kérdés
konkrétan érdekel ,hogyan idézte meg, volt-e,és mi a feltétel; és most mi van vele,teljesült-e az alku?

2013. jún. 13. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

- konkrétan érdekel :


[link]


- hogyan idézte meg :


Illuminátus rendezvényen, egy boszorkány sátánista idézte meg neki.


- volt-e,és mi a feltétel :


Követnie kell az Illuminati páholynagymesterének utasításait az öltözködésére és gesztusaira valamint klipjeire vonatkozóan és természetesen vállalja még életében a démoni megszállást valamint szexrabszolga lesz orgiákon és megy a pokolba mikor meghalt.


- és most mi van vele :


Részt vesz ezeken. Jól él, dorbézól paráznáskodik stb.


- ,teljesült-e az alku :


Majd megy a lecsóba.

2013. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hűha! és olyanról nem tud vki,aki egyedül végzett ilyet? érdekel!
2013. jún. 13. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek, de sok könyvben és ókori- középkori történetben lehet azt olvasni, hogy aki alkut kötött mindig a lelkét kérték érte. Cserébe bármit megkaphatott az életben, pénzt, hírnevet, nőket, vagyont stb. és az illető élete tényleg nagyon sikeres lett, tejben-vajban fürdött.
2013. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi van ha megkapja a lelkem? mit csinálhat velem?
2013. jún. 13. 20:58
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Semmit mivel hagyományos értelemben vett démonok nem léteznek, csak a népbutító középkori csuhások ijesztgették velük a tudatlan embereket . Ha valamit el akarsz érni inkább tanuljál !
2013. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én abban hiszek,hogy hiába tanulok,a sorsom előre meg van írva;és csak valami természetfeletti tud ebből kizökkenteni
2013. jún. 13. 21:31
 7/14 anonim válasza:
nekem van egy Sàtánista ismerôsöm mát elèg jól ûzi ezt a vallást. ô tõle bármit kèrdezhetnèl.^^
2013. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem állítom hogy ez az egész létező dolog, de anno volt olyan vélemény, hogy Jimmy is alkut kötött Sátánnal. Amikor meghalt, akkor járt le a szerződés. Cserébe viszont zérus tehetséggel vígan élhetett, amíg lélegzett.
2013. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm maga a sátán.
2013. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MissLawliet ***** válasza:
100%

a Démonok a segítőink, társaink, barátaink

csodálatos lények, akik nem gonoszak, és csúnyák, ahogy azt a keresztények elferdítették

sok ókori egyiptomi Isten valójában Démon

Sátán minden igaz gyermekének van Őrződémonja

én úgy tapasztaltam, nem kell alkut kötni

a Démonom maga jött el hozzám, anélkül, hogy megidéztem volna

én először konkrétan azt kértem, hadd legyek a barátja, és nagy megtiszteltetésnek érzem, hogy a barátja lehetek

nagyon büszke vagyok rá

később kértem, tanítsa meg nekem mindazt, amit Ő tud, és én arra fogom használni ezt a tudást, hogy felvilágosítsam az embereket, hogy Sátán egyáltalán nem gonosz, hanem Ő az, aki valóban szereti az embereket, és Ő az, aki mellettünk áll mindig,és minden helyzetben

kb. ennyiből áll egy "alku", szó sincs olyanról, hogy a lelkünket, meg az életünket kérik, meg megszállnak minket, ezek hülyeségek

2013. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!