Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hartási kekszet & más tartós...

The Lizah Reloading kérdése:

Hartási kekszet & más tartós élelmiszert lehet a Sátánnak feláldozni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy kedvenc Sátánista zenekarom magas szintű spirituális tagjai "A banda énekese egy alkalommal beismerte, hogy mókusokat és más rágcsálókat szokott elevenen elégetni áldozatképpen" [link]


Arra gondoltam, hogy Én is áldozok a Sátánnak. A gond az, hogy nincsen szívem kis állatkákat elégetni elevenen, egyszerűen nem bírnám ki ezt a lelki fájdalmat, akit egy magas szintű Sátánista élvezettel csinál. Azonkívűl depis is vagyok :/


Viszont azt olvastam a Sátánista fórumokon leírásokban, hogy az amit mi táplálékként elfogyasztanánk ugyanúgy feláldozható a Sátánnak, mert az is teljes értékű áldozat, legfaljebb nem fogok magasabb spirituális szintet elérni egy ideig, mint a Decide együttes magas spirituális Énekese. Nekem rengeteg háztartási kekszem van itthon és konzerv élelmiszerem valamim abonett kenyerem és mivel anorexiás vagyok és keveset eszem, ezt most nélkülözni tudom. Mivel haraosan lejár a szabatossága így úgyis a kukában végezné. szerinted ha a Sátánnak feláldozom egy szertartás kereteiben, akkor ez elfogadható ? Jó ötlet? Szívesen veszi majd el? Ti mit áldoztok neki?



#sátán #átáldozat
2013. aug. 8. 21:30
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a címet: Háztartási kekszet és más tartós haraosan lejáró szabatosságú élelmiszert, ami a Sátánista fórumok szerint teljes értékű áldozat?
2013. aug. 8. 21:32
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ízleni fog neki. Én amúgy koraszülött ivarérett patkányogre bajszából újraklónozott, kecskemacska-vérhernyó szelvényei közt élősködő kis mutáns prokariótákat szoktam áldozni a mylordnak. (Ezt én is napi rendszerességgel fogyasztom)
2013. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%
Normális vagy? Ezek csak a divatsátánisták, és kifejezetten sértő Sátán számára, hogyha állatot áldozna fel nekik, hiszen az állatok Sátán ajándéka az emberiség számára.
2013. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Tehát az állatok szentek Sátán számára.
2013. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 acelsziv ***** válasza:
100%
A zacskós levest kimondottan kedveli :)
2013. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy tdtam, hogy az állatokat Isten teremtette, ezért áldozzuk fel mi Sátánisták azokat Sátánnak. Az az együttes is vérsátánista/magas szintű Sátánista, szóval nekem ne mondjátok, hogy nem Sátánista.


A napi müzlimet meg tejcsimet nem fogom feláldozni, mert olyen csekély adag, hogy ha már azt sem eszem meg nem is élnék és a Sátán nem akarná, hogy magas BMI indexű elhízott, egészségtelen legyek, mert így hogy tovább élünk mi Sátánisták egészségesen tovább tudjuk rontani az embereket és áldozni állatokat a Sátánnak. de az élelmiszer valóban áldozatnak számít Sátánnak.

2013. aug. 8. 22:14
 7/33 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolom ezt komolyan kérdező. Az a Sátánizmus amiről Te beszélsz, ahol állatot is áldoznak pusztán félrevezetés, és semmi spirituális nincs benne.
2013. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
gondolod*
2013. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Nevetségesnek tartom a sátánistákat, de azért azt meg kell vallani, hogy ők is eléggé erőteljesen elzárkóznak az állatok feláldozásától.


Amire te gondolsz az a zsidó vallás inkább, nem?

2013. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Uolsó, ami a cikkben van azok nem zsidó vallásúak, hanem Sátánisták, oda van írva ! Nem tudsz olvasni ?


Zsidók nem hiszem, hogy áldoznak állatot. Ott van hogy Sátánista zenekar, még a nevük is az, nézd milyen szúrósan néznek. Értelmezni vagy képes mondatot ?

2013. aug. 9. 09:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!