Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Piroskának kinyílt a harmadik...

Piroskának kinyílt a harmadik szeme! Ezt mivelmagyaráznátok szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Pálmalevél láz hódít Magyarországon! Indiai titkos könyvtáraiban őrzött, sok ezer éves pálmaleveleken meg van írva 110 millió ma élő ember sorsa.


A többezer éves könyvtárakból az ős-tamil nyelven írt pálmaleveleket csak a pálmalevél kereső szent ember hozhatja ki, csak ő léphet a szentélybe. Mi, földi halandók úgy juthatunk saját levelünkhöz, hogy megbízzuk a pálmalevelek nagykövetének a szövetségét, hogy hozzák el nekünk a leírtakat.



Mindössze negyvenötezer forintba kerül a kutatás, felolvasás és tolmácsolás, ami igazán nem sok azért, hogy sorsunkat megismerhessük. Már, ha valakit érdekel a sorsa. Jómagam nem vagyok az efféle dolgok nagy barátja nem szeretnék belelátni számomra ismeretlen világok titkaiba.



Szent emberként Indiában


- Mert még nem vagy felkészülve rá - magyarázza Piroska. - Én, bár jobb lett volna korábban, de 59 éves koromra jutottam el a spirituális fejlődés útján odáig, hogy felolvassák nekem a pálmalevelem. A lakás, amelyben Nagy Piroska él, igazi nőcis otthon. Fodros függönyök, a kanapén puha takarók, mackók, párnák között beszélgetünk. Az asszony ízig-vérig nő. Természetes, őszinte, energikus. Amikor először hallottam az indiai pálmalevelekről, azonnal tudtam, hogy meg kell keresnem az enyémet. - Közben a laptopján keresgél, s rövidesen meg is találja a filmet, amit pálmalevele felolvasásáról őriz. - Összesen 16 ezer forintot kellett befizetnem azért, hogy az ujjlenyomatomat elküldjék Indiába keresésre. Meg a nevemet, a születési dátumomat és a címet, hogy értesíteni tudjanak. Tizenkét hónapig tartott a keresés. 2010-ben december 22-én kaptam egy értesítést, hogy megtalálták a pálmalevelemet, és január negyeedikén felolvassák nekem. Hatalmas szívdobogás fogott el. Másra se tudtam gondolni, csak arra, hogy rövidesen megismerem a sorsomat.



.



A laptopon peregni kezd a felvétel. A kamera előtt egy meglehetősen sötétbőrű, tiszta szemű hindu férfi furcsa tekercseket tart, s tamil nyelven hadar. Hogy mit, azt tolmács fordítja először angolra, majd angolról magyarra.


Piroska pálmalevelének azonosítása 59 percig tart. Azért ilyen sokáig, mert a felolvasó a több tucat Piroska nevet tartalmazó levél között keresgél. Kérdéseket tesz fel, amely kérdések arra szolgálnak, hogy Piroska pálmalevelét beazonosítsák. Vagy azért, hogy róla információkat kaphassanak? Nem. A pálmalevél olvasó szent ember végül adatokat sorol Piroska életéből, szülők, előző férjek neveit, dátumokat, eseményeket, amelyekről csak ő tudhat. Sokkoló. Majd elkezdődik a felolvasás, amelynek során kiderül, hogy az asszony hüvelykujján öt szerencsepont van, mely igen ritka, s arra utal, hogy élete tartalmas, bőséges lesz. Miközben az angol fordítót hallgatjuk, szeme csillog, homloka verejtékezik, minden porcikáján látszik, hogy átéli a hallottakat. Azt, hogy különleges spirituális feladatok várnak rá. Híres lesz, könyveket fog írni, melyeket több nyelvre lefordítanak majd. Kiderül, hogy Piroska előző életében Indiában szent emberként élt. De mivel nem tisztelte eléggé a nőket, ebben az életében magánéletének problémáival kell fizetnie. Karmáját azonban 62 éves korában leteheti, ha spirituálisan képzi magát.



Megerősített, hogy jó úton járok


Piroskának ez nem esik nehezére, hiszen ő, Napsugár néven, már régóta jóslással foglalkozik. Bár korábban egy húsipari vállalkozása volt, egy napon megvilágosodott.


- Huszonnyolc év után tönkrement a házasságom. Nem akartam pszichiáterekhez járni, gyógyszert szedni. Elkezdtem egy önismereti kurzust, ahol néhány alkalom után felvillant bennem egy kép. A férjemet láttam koporsóban feküdni. Nagyon megijedtem és abbahagytam az egész tanfolyamot. Nem sokkal ezután, a férjem felhívott, hogy babát várnak. Erre azt mondtam, hogy akkor menjünk el egy ügyvédhez, válasszuk szét a közös vállalkozást, csináljuk meg a vagyonmegosztást, mert vele bármi történik, én nem akarok az új feleségével vitázni. Persze, válaszolta, bár nem tervezi, hogy meghal. Ez volt decemberben. Májusban, autóbalesetben meghalt. Borzalmas volt. Ekkor felhívtam a tanítómesteremet, aki azt mondta, hogy ne ijedjek meg. Csak annyi történt, hogy kinyílt a harmadik szemem. Ezután végeztem el a főiskolát, és ezután kezdtem el jóslással foglalkozni. Mindig biztos voltam abban, hogy ez az én utam. Mióta felolvasták a pálmalevelemet, még biztosabb vagyok benne,, hogy jó úton járok. Számomra ez nagyon fontos. A pálmalevél felolvasása óta energikusabb, céltudatosabb, kitartóbb és boldogabb vagyok.



Száz emberből kilencvenkettőnek


Oszter Tamás az Indiai Pálmalevél Kéziratok Kutatószövetségének Nagykövete sok-sok interjúban elmondta már a történetet, amely szerint ő maga 2006-ban hallott először az ősi pálmalevelekről. Tudta, addig nem nyugszik, amíg e levelek nyomára nem bukkan. Újra és újra visszatért Indiába. Miután saját pálmalevelét megismerte, megbizonyosodott róla, hogy a pálmalevelek olyan titkokat rejtenek, amik minden képzeletet felülmúlnak. Jelenleg az ősi szent levelek keresésében több mint 220 ember vesz részt hazánkban és Indiában. Oszter Tamás szerint százból kilencvenkettőnek van rá esélye, hogy megtalálja a pálmalevelét, mivel általában azok az emberek érzik, hogy kerestetniük érdemes, akiknek valóban van egy, vagy ritkább esetben akár több pálmalevelük is. Magyarországon mintegy 162 ezer embernek. A Szövetség felkutatja ezeket, és az interneten keresztül élőben, életnagyságban kivetített, hiteles pálmalevél-olvasók olvassák fel, amit a szentek több ezer éve írtak nekünk. Az indiai pálmalevelek több évtizede az UNESCO védelme alatt állnak, német tudományos tesztekkel (Carbon-14) igazolják a levelek korát és hitelességét.


Forrás: [link]


2013. okt. 24. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj. Azt a hosszú szöveget nem olvastam, de a harmadik szem létezésében nem hiszek. Slussz-passz.

...

Egyébként mindenki azt mesél amit akar.

2013. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mindössze negyvenötezer forintba kerül a kutatás, felolvasás és tolmácsolás"


:-)))

2013. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Piroska egy napon megvilágosodott és rájött, hogy jó üzlet lenne sok farkast csalogatni a húsüzembe, mert abból lesz a jó marhakonzerv.Aztán elvégzett egy pálmalevél író és jós szakot elvégre lényeg apapír, hisz ma már a szaráshoz is diploma kell...
2013. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Piroskának kinyílt a harmadik szeme. és rájött hogy a pénz a süti bizniszben van ezért nyitott egy cukrászdát és boldogan éltek ami meg nem haltak.
2013. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát tudod, még az ezotériával foglalkozók is jó nagy lehúzásnak tartják ezt az egész pálmalevél-bizniszt.

[link]

Mindenesetre jól bejött az ötlet, kár hogy nem nekem jutott eszembe!

2013. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Okoska! Honnan vettek sok ezer évvel ezelőtt 110 millió pálmalevelet? Hogy szárították meg és írtak rá? Hogyan tárolták több ezer évig? Hogyan tudják kikeresni belőle a tiédet? Honnan vagy biztos benne, hogy egyáltalán rólad is van valami?

Ma nem csal 110 millió ember él a Földön, hanem sokkal több!

Ez a társaság az ostoba emberek hiszékenységéből gazdagodik meg, Piroskáddal együtt.

2013. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A trollnak még mindig nem jött meg az esze. Ezt mivel magyarázzátok ezócskák?
2013. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Próbálnátok érthetőbben fogalmazni?
2013. okt. 24. 12:09
 9/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ennél is érthetőbben?

Attól már megsértődsz! :-)

2013. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

„Ma nem csal 110 millió ember él a Földön, hanem sokkal több!”


Több ezer éve pedig pedig még 110 millió ember sem volt. Messze nem! Nem hinném, hogy az volt a gondjuk, hogy marhasággal töltsék az időt, amikor a napi étel megszerzése sem volt könnyű.

2013. okt. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!