Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet ez? Démoni jelkép?...

Mi lehet ez? Démoni jelkép? Esetleg más rossz?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm a plédjét egész nyáron barátjánál tartotta, de nem használták, csak összehajtva le volt téve a kanapéra. Soha nem pakolták el onnan. Aztán 2 hónappal később takarózni akartak vele és egy érdekes jel volt rajta: egy szabályos háromszög, körülötte kör. A plédet kimosták, de a jel újra előjött. Másodszori kimosásra eltűnt. Mi lehet ez? Valami, amitől félni kellene? Én eléggé megijedtem, főleg azok után, hogy hangokat hallanak éjszaka egy ideje uabban az időpontban a lakásban. Valaki hozzáértő tud segíteni?

2014. dec. 4. 22:07
1 2
 1/16 Diszlájk ***** válasza:
5%
Az valamilyen egyiptomi jelkép lehet. Tudsz valamit a barátnőd előző életéről? Lehet, hogy ő valamilyen egyiptomi származású volt előző életében.
2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A barátja lakásában történt a dolog. Már máskor is voltak furcsa dolgok:pl: megcserélődött az elem a távirányítóban úgy, hogy nem nyúltak hozzá. Ezért félelmetes nekem, ráadásul a pléd azóta visszakerült a kolégiumba,de én nem vagyok nyugodt, mert hiszek az ilyenekben, a többiek nem.
2014. dec. 4. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Bejárkál a lakásba valaki rajtatok kivül. Valószinűleg le másolhatta a volt barátnő.
2014. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*Valószinűleg le másolhatta a pasid kulcsát
2014. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha nem kamu a történet, akkor valószínűleg vicces kedvében volt egy ismerős, akinek bejárása van.
2014. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
Ezek a halál démonia ! :( (dementorok) Hívjatok papot vagy nem tudom
2014. dec. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5 A "kedves" ismerős, nagy ezomaca lehet szerintem a sötét agyával:DD Azok csinálják ezt.
2014. dec. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg kisse osszepeneszedett a pled 2 honap alatt. Lehet valami ra is folyt, beleszivargott, vagy csak siman bepallot a hajtasok menten. A penesz igen makacs, elso mosasra soha nem tunik el a nyoma.

Nekem is volt az agyon egy parna a fal mellett 2-3honapig nem mozgattam es mikor agynemut csertem(amit en nem hetente szoktam a fitymalok kedveert, a kisparna meg olyan helyen volt amit nem hasznalok) akkor vettem eszre, hogy elkezdett peneszedni es a fal is fura mintas lett tole.

Mindenre van epeszu valasz is. De ha te olyan vagy akkor is szornyeket fogsz latni a sotetben, ha csak egy virag vet arnyekot.....

2014. dec. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy valaki szórakozna velük, dementorok meg nincsenek :D A penész lehet ésszerű magyarázat. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. dec. 5. 07:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a pléd saját, vagy kollégiumi?Mert ha kollégiumi, és mások is használták már, akkor elvileg bármit csinálhattak vele.
2014. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!