Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyibe kerül Alexander...

Mennyibe kerül Alexander mágus Titkos mágia szertartások című könyve?

Figyelt kérdés
Miről ír benne? Lényegében arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg leírja a szertartások menetét? Csak normális válaszokat szeretnék kapni! Köszönöm!
2015. febr. 16. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nézd meg a honlapján, vagy a google-n!
2015. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Normális választ vársz? Tessék: Alexander mágus egy vérszívó, aki hiszékeny embereket csap be és zsebel ki, és ezzel vélhetően jó pénzt keres - ennyi a szertartás. Szégyen, hogy a televízióban ezeket a jövendőmondó és különféle csaló - show - kat megengedik és könyvet adhat ki egy ilyen pojáca.
2015. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ az ára, hogy hol veszed meg.

.

"...tényleg leírja a szertartások menetét?"

Attól, hogy csaló és mások átveréséből él jól, ne nézzed bolondnak!

Írja le módszerét, hogy mások is kereshessenek és ezáltal az ő jövedelme csökkenjen?

2015. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy leirja, a modszerekeet, amiket osszeszedett mas konyvekbol.
2015. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Na jo, megneztem, nem tudtam kirol van szo. A konyvet csak mobilon lehet rendelni. A palinak meg a pofija sem all jol. Na de ha vannak akik bedolnek, o jol jar. Ilyet ir, hogy : egy profeta megjosolta, hogy a konyvet befogjak hamarosan szuntetni, mert annyira jo..Haha, inkabb talan fel lesz jelentve csalasert? Tiszta marketing B.S. az egesz. Semmi uj.

Mint irtam elobb, leirta azt amit mar tobb szazan leirtak.

2015. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Azta a r...hadt mindenit Alexander mágus már könnyeket ír, és vagy olyan hülye, hogy meg is veszed? :O
2015. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tök jó, hogy világosan megkértem Mindenkit, hogy normális válaszokat várok arra amit kérdeztem!!

Az én dolgom, hogy meg szeretném-e venni avagy sem!

A Google pedig nem mutatja, hogy mennyibe kerül, akárhogy is keresem.

Aki nem tud válaszolni a kérdésemre, lépjen tovább, trollkodjon máshol!

2015. febr. 16. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Mint irtam csakis Alexandertol tudod megvenni. O arulja a sajat konyvet.

Mobil szam itt van, ar nincs.

[link]

2015. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezek a normális válaszok, már ha normális alatt épeszűt értünk és nem birkaként bégetést. Persze a te pénzed, dobd ki nyugodtan az ablakon ha ilyen buta vagy.
2015. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mivel igen gyakori szórakozásunk az asztroshow, írtam a MESTERMÁGUSNAK egy email-t, hogy ugyan mégis mennyire akarja lehúzni az embert. Azt a választ kaptam, hogy

"A könyv 8990ft +postai utánvétele ami kb 11.000ft ra jön ki."


Durva.

2015. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!