Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van bárki akinek nyitva a...

Van bárki akinek nyitva a harmadik szeme, és lát spirituális dolgokat/lényeket?

Figyelt kérdés
6-7 éve rágódik a szekptikus és a "hívő" énem, hogy vajon tudományos, vagy bármilyen alapja van-e annak, hogy valaki lát szellemeket, vagy bármi ilyesmi, ezért kérem, ha van olyan ember, aki hasonló képességekkel bír írjon nekem, mert nagyon szeretném elérni, hogy felnyissam a 3. szemem, és ezáltal bebizonítsam magamnak, az "igazságot", és többé ne kelljen gondolkodom, hogy létezik-e túlvilág! Üdv: Raimhol

2015. febr. 18. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Azoknak a főtt kagylóknak kellene bebizonyítani azt, hogy létezik bármi, akik erősködnek és képzelődnek mindenféle durva őrültséget és elbűvölő mesét.

Nyilván azt fogjuk mondani, hogy nem létezik semmi mágikus dolog, mert semmi jele nincs annak, hogy létezik.

Bolondot és bűvészt láttam már, de varázslót még nem.


Persze lehet mondani, hogy titkos, hogy ára van. (bár szerintem az ára van dolgon van a lényeg).

Még jobb azt hazudni, hogy volt egy korszak, amikor a tudás nyilvános volt és de új korszak tanult belőle.


Emberek szeretik magukat többnek érezni sajnos és valamiért a hatalom az agyukra ment. Ez a rosszabbik eset.

A jobbik eset, amikor reménykedünk álmokban és azokat kergetjük ebben a sírgödörben, mészárszékben.


Attól függetlenül, hogy ki mit állít, mit tapasztalt még bármi létezhet vagy bármi lehet hazugság.

De miért is olyan fontos, hogy van-e túlvilág?


Mihez akarunk szuperman-t játszani?

Persze jó volna gyógyítani, jó volna repülni, tárgyakat mozgatni, jó volna kényelmesebbé tenni a világot, megvédeni magunkat, tudni fontos dolgokat....


De mindenféle tudást úgy érdemes megszerezni, hogy nem idiótákat kergetünk és engedjük, hogy kifosszanak, uralkodjanak rajtunk.

Lehet bármit játszani, hinni. De attól még nem lesz valós.


Szellemekben és idegenekben is rengetegen hisznek. Valamiért sokan félnek is tőlük.

Van aki menekül, van aki üldözi őket. A legnormálisabb gondolkodik és kutat vagy éli az életét.

2015. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy miért akarom tudni? Mert én egy tudásszomjas őrült vagyok, aki mindenben a miértre keresi a választ, és ahhoz, hogy ne legyek skizofrén, és végre állást tudjak foglalni fontos lenne ezt tudnom. Próbáltam a meditációkat SZKEPTIKUSKÉNT, és régen le is néztem a buta embereket, akik elhisznek ilyen sületlenségeket, de beszélgettem egy spirituális sátánista emberrel, aki olyan szinten intelligens leveleket írt, mindent tökéletesen megmagyarázva, és érvelve, hogy azóta nem tudom mi lehet az igazság. A spiritualitást tudományosan nem nagyon bizonyították be, igaz láttam egy dokumentumfilmet, ahol mégis. Pl az agy a véletlenszámgenerátor számait képes tudatosan irányítani, hasonlók. Szóval így ezek után megragadtam azon a szinten, hogy valahogy a tudomány és a spiritualitás együttes jelenlétére akarok választ kapni... Nem is tudom mit akarok... Az igazságot... De ha van aki bizonyít nekem, akkor elhinném a túlvilág létezését, a szellemeket, az ezotériát. De senki nincs... Az "érzem" emberek pedig önszuggesszió miatt érzik amit éreznek, ezért ez nekem nem elég. Nekem kézzel fogható bizonyítékokra van szükség. aki LÁTJA őket, az bebizonyítja nekem. De senki nem LÁTJA!!! Csak "érzi", vagy valamilyen ismerőse Látja... Szóval könyörgöm, ha bármi LÁT dolgokat, bármit.. Aurát, szellemeket, az írjon rám, és győzzön meg. Én lennék a legboldogabb ember, ha valaki megtudna győzni.
2015. febr. 18. 00:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy tudományos tény van.. sétálsz az utcán, majd odébb átmész a zebrán. Ekkor meglátod, hogy igenis van túlvilág, hisz megtapasztaltad. Ehhez bőven elég két szem is. Ami a harmadik szemet illeti, szerencsés embereknek meg van nyílva, és kielégíthető a harmadik szem legtöbbször, ha meg éppen nem akkor kezdj vele valamit.
2015. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

"akik erősködnek"


Mondod ezt te, az Ezotéria topicban, aki erősködik, hogy ilyen nincs.


"képzelődnek mindenféle "


Csak azért mert te nem tapasztaltál semmit, attól még más tapasztalhatott és az nem feltétlenül képzelődés.

2015. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező nem értelek. Ha ír is neked olyan ember aki lát ilyen dolgokat, az mégis hogy tudná neked bizonyítani??

Ezt nem tudná sehogy sem megtenni, mert attól te még nem látod, hogy elmondja a tapasztalatait.

2015. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Csak azért mert te nem tapasztaltál semmit, attól még más tapasztalhatott és az nem feltétlenül képzelődés."


Aztán ugyan úgy elpusztul, nem? Még az emléke is eltűnik...


Te egy intelligens ember vagy kedves Raim, hogy érdekel az igazság és a kritkus gondolkodás híve vagy. Ez fontos.

Én azt tudom mondani, hogy legyél nyitott mindenre és ne legyél hiszékeny.


Ha azt írnám, hogy Marinéni látott valamit, vagy elvitték az UFÓ-k, soha nem tudnád meg, amíg nem tapasztalod.

De akik verik a mellüket, bizonyítottak már valaha, vagy csak magyaráztak elméleteket és ígéreteket?

2015. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Hihetetlen számomra, hogy egyre többen hisznek ezekben az áltudományos, ezós baromságokban. Nem létezik spiritualitás. Ha létezne, köztudatba lenne és a tudomány már rég lecsapott volna rá.
2015. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Itt napi szinten leesik a váza virággal, mások ettől rég bef..nak. Buta bobának és agresszív remény áll minden képzelődés mögött, ha nem betegség.


Fények és melegség érzése, meg semmi külső entitást nem bizonyít. Ez nem bizonyíték. A hangokat követtem meg nem mentség.


Gondolom sokak máshogy élnék az életüket, ha tudnák, hogy több életük van...

Van is erről szám, hogy ha volna két életem..(de nincs, egy van).

2015. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Játszani bármit szabad. Játékkal szép az élet. De a valóságot nem célszerű elfelejteni.

Légy az aki vagy (vagy akinek lenned kell).

2015. febr. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Számomra még mindig hihetetlen, hogy ennyien kételkednek az igazságban, amit egyre többen bizonyítanak.

Én tapasztalt spirituális oktató vagyok. Többször tartottam már előadást a spirituális energiák miben létében, csoportosan is, persze csak egy szűk körben, mert a nyilvánosság előtt nem merek megmutatkozni, nehogy még elmebetegnek tartsanak.

Rengeteg spirituális beavatáson vettem részt. Ezt már majdnem egy évtizede folytatom. Részt vettem meditációs tanfolyamokon, jóga- és relaxációs tanfolyamokon, harmadik szemcsakra aktivitási tanfolyamokon (nem olyan drága, egy 10-es), rei-ki tanfolyamon (ez sem drága 20-30 között van a jó csatornázó ára, az 5000 forintos, és egyéb szekták által aktivált nem főágú (értem itt az Amerikai rait) reiki veszélyes, mert szennyezi, és felsérti a csatornát, ami karmikus terhet vonhat magával.

De hadd szögezzem le, amíg nem volt spirituális élményem, addig én is kinevettem, nem csak a spiritualizmust, de a vallás minden fajtáját, és mélységesen vallásos ateista voltam.

Aztán egyik reggel úgy keltem fel, hogy láttam magam előtt mindenféle szimbólumokat megjelenni egy körben, ez a valami rezgett, lüktetett, és minden ilyen lüktetésnél hatalmas spirituális energia érte a homloklebenyemet.

Kb fél óráig láttam, aztán eltűnt. Sem azóta, sem az előtt nem nyílt ki ilyen szinten a szem-csakrám. De ez fordulópont volt az életemben, mert innentől hittem a spirituális dolgokban.

A harmadik szem kurzussal megerősítettem a látásomat, azóta már képes vagyok 20-30%-ban kinyitni a lelki szememet, látom az aurát, az energiavonalakat, sőt, még szellemeket is látok néha a szobámban, vagy a temetőben.

De ha nincs pénzed, semmi baj. Elmondom az előadás lényegét.

Meditálj fél órát. Tisztítsd ki a tudatod minden gondolattól, minden emléktől, és bárminemű dologtól, ami elvonja a figyelmed. Érdemes a természetben végezned, ott nem köti le a figyelmed semmit.

Ezt követően a hited nagyon fontos tényező. Sokáig kell egy adott pontra koncentrálni, minél kevesebb pislogással, lehetőleg bő egy percig ne pislogj. Ha elhiszed, hogy mindennek van aurája, és elképzeled, e mellett nagyon akarod látni, akkor egy pár perc abszolút nyugalmi állapotban történő koncentrálással meg fogsz látni minden körül valami láthatatlan hártyát.

Ne ijedjél meg, ekkor aktiválódott a homloklebenyed.

Ez még nem az aura, és elsőnek elégedj meg ennyivel. Napokon át járj ki ugyanarra a helyre, park, liget, kiserdő, bármi megteszi, ahol nem zavarnak.

Ismételd el a szertartást mindig, egy lépéssel minden nap előbbre jutsz. Második nap már látni fogod, hogy rezeg a levegő, a nap fájdalmas lesz, lehetőleg háttal ülj neki. (Főleg nyáron érdemes ezt a szertartást folytatni).

A harmadik naptól fehér energiákat is látni fogsz már, később egy aszerint változik, hogy milyen sokáig koncentrálsz, és milyen tiszta a tudatod.

A cél, hogy meglássad a színeket. Mivel nem kapsz beavatást, sosem fogsz "látni" aurát, de ahhoz hasonló dolgokat már igen.

Nem fognak egymásba olvadni az aurák, mert az a megvilágosodás szintje. Tehát minden körül pár centis aura lesz, jó eséllyel színekkel.

A legnehezebb a saját auraszíned meglátása, mert ott korlátozott csakra aktivitás van. Ahhoz, hogy jól lássad az aurádat, mind a hét csakrádnak nyitva kell lennie.

De mivel ez egy kezdőnél lehetetlen, ezért csak nagyon sok koncentrálás után nagyon halványan fog megjelenni a szín, minden 30. másodperc után egy másodpercre. Ha ügyes vagy, el tudod kapni az aurád színét.

Nagyon fontos, hogy egy nap maximum fél óra szemcsakra aktivitást folytassál (a meditáció után), mert nagyon hamar kimerül a spirituális készleted, amit csak beavatással, reikivel, vagy mély meditációval lehet azonnal visszaszerezni, egyébként minden nap egy pár ezred spirituális energiát szív mindenki magába. Ezzel kell takarékoskodni.

Ha nem megy a csakranyitás, nincs spirituális energiád. Semmi baj, várj pár hetet, és meditálj. Össze fog gyűlni a spirituális energia!

Viszont NAGYON fontos! Sátánizmus, vallás, szekta, hamis mesterek NE, még egyszer NE érintsék a csakráidat, aurádat, spirituális energiádat, mert beszennyezik, és ez karmikus teherrel fog együtt járni.

2015. febr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!