Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánista szeretné...

Spirituális sátánista szeretnék lenni, hogyan kell beavatni magamat? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Ha van itt sátánista aki már több ideje az, azzal szeretnék beszelgetni egy kicsit, lenne egy pár kérdésem. Olyan válszokkal kíméljetek hogy "majd kinövöd, majd elfelejted, csak nemnormálisok követik ezt a vallást" meg az olyanokat akiknek közük simcs a sátánizmushoz és ítélkeznek! Előre köszönöm.

2015. júl. 15. 22:26
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
33%

Ismerős a helyzet..:)

Régebben én is spirituális sátánista akartam lenni, persze nem maga a vallás tettszett, hanem azért mert közelebb akartam kerülni a démonokhoz.

Nézd, tudom hogy írtad, hogy a "majd kinövöd" verzió nem érdekel, de az én esetemben ez volt...

Egészen más kezdett érdekelni, ugyanis a dolgokat többféleképp is meglehet közelíteni.:)

De sajna, itt nem biztos hogy megfelelő információt találsz arra, miként válhatnál igazi , nem "divat" sátánistává.

2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Vegre értelmes, hasznos válasz is, köszönöm :D
2015. júl. 15. 23:49
 13/47 anonim ***** válasza:
67%
Bezzeg a kérdésemre nem válaszoltál.. Szerintem nem is vagy tisztában a dolgokkal, valami 15 éves hülye gyerek lehetsz.
2015. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Hát nem az vagyok, de semmi közöd hozzá amigy se. De tudod azért nem válaszoltam mert jobbnak tartottam holnap majd privátban megírni csak már most éjszaka nem forog az agyam.
2015. júl. 16. 00:01
 15/47 anonim ***** válasza:
1%

Öld meg magad úgy igazi sátánista leszel gyerünk menj el öld meg magad.

Egy hülyével kevesebb....

2015. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
De jó! Vártam mikor jön még egy idióta akinek fingja sincs az egész vallásról, aztán mégis beleszól. Inkabb te öld meg magadat, és akkor lesz még egy idiótaval kevesebb.
2015. júl. 16. 00:24
 17/47 Missi_Key ***** válasza:

bár nem vagyok spirituális sátánista, de egy időben fontolgattam. csak mert joyofsatan varázslatok szekciója igen erős...de ha jól emlékszem ott le is van írva a beavatás, meg figyelmeztetések hozzá...pl ha egyszer beavattak és hátat fordítasz a dolognak, többé nem térhetsz visza...ilyesmik.. másik, régen testvéroldala volt, mostanra már nagyon nem az enkiea.com ...kicsit nyugisabb, kicsit másabb, nem túl sok varázs szekcióval, de a vezetői megfontoltak, és van bennük némi bölcsesség...vagy hogy mondjam..



na ezzel nem sokat segítettem..de ha egy valláshoz tartozni akarsz, szinte bármelyik tag elmondja neked a beavatást, ha látja rajtad h komolyak a szándékaid, és felveszed személyesen (fórum/chat/email) a kapcsolatot velük...

2015. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az büdös ebben az irányzatban, hogy habár azt hirdeti, hogy célja, és lényege az ember saját magának fejlesztése (talán mint a szabadkőművesség esetén), meg nem akarja semmilyen szinten birkásítani az embert, mégis beavatás kell hozzá, akárcsak az elsőáldozás, és ha kilépsz nem léphetsz vissza... Ez is csak pont olyan vallásnak tűnik, mint az összes többi. Ez is szabadságot hirdet, mégis megköt. Ez is egy zárt rendszer. Ez is csak önálló gondolatokra képtelen birkákhoz szól, akiknek feltétlen követniük kell valakit, mert egyedül nem tudnak járni?
2015. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Missi_Key ***** válasza:
100%

18-as


egyáltalán nem kötelező a beavatás..sőt, pont azért vannak az ilyen figyelmeztetések, hogy ha csak nézelődsz, akkor ne kommitálj.


meg eleve azt írják hogy kérdőjelezz meg mindent, aka sátánt is...szóval jah. amég nem vagy bizonyos addig ne akarj hű lenni, ez a lényeg...és ha bizonyos vagy, akkor se muszáj

2015. júl. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

19-es

Oké, szerintem is csak akkor érdemes elköteleződni bármi mellett, ha teljesen biztos benne az ember. De azért az nem, világos, hogyan értik azt, ha hátat fordítasz a dolognak? Pl. keresztény vagyok, de nem járok vasárnaponként templomba, de anno mondjuk konfirmáltam vagy bérmáltam. Mégis visszatérhetek bármikor. Legfeljebb akkor nem, ha egy másik vallásra nyergelek át. Szóval a hátat fordítás a sátánizmusnál a fentiek fényében hogy értendő?

Egyébként olyan van, hogy mondjuk akaratom ellenére megkereszteltek(csecsemő korban), és nem akarok semmilyen vallást, csak kikeresztelkedi szeretnék, és pogány szeretnék lenni?

2015. júl. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!