Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A totemállatom egy kígyó, mit...

A totemállatom egy kígyó, mit érthetek el vele?

Figyelt kérdés
Kiderítettem, hogy egy kígyó a totemállatom. Sikerült kapcsolatot teremtenem vele. Valamit próbált tudatni velem, de nem nagyon értettem. Van itt olyan (aki hisz benne) és neki is kígyó?
2015. dec. 14. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*érhetek
2015. dec. 14. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy lehet megtudni?
2015. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"Ezt hogy lehet megtudni?"


Sehogy, olyan, mint az őrangyal. Van, ha bebeszéled magadnak, és arra jó, amire csak akarod. Fantázia kérdése.

(Nem vagyok szkeptikus, csak nem tudok eldobni egy követ úgy, hogy az ne egy önmagát különlegesnek valló embert találjon el.)

2015. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha fiú vagy, örülj neki, mert a kígyó a legférfiasabb állat!

.

Elejétől végéig farok...

2015. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kígyó. Milyen kígyót láttál?

Mert nem mindegy...írj privit.


Kevés embernek kígyó a toteme, és még kevesebbnek beszél. a volt mesterem 7. szintű volt.

Hú. Én még nem beszéltem emberrel, akinek megjelent a kígyó! :))

(Jó, tudom, lehet röhögni...blabla..jujj, de vicces).

2015. dec. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kell csinálni egy utazást. a végén találkozol a totemeddel. És csak akkor beszél, ha belépsz az utolsó helységbe, és a dobozt felnyitod. És ott lesz benne. Beszélni fog. És akkor érteni fogod. Hogy mit mond. De csak egyszer :(
2015. dec. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a kígyó az erőállatom.

Szerintem kutass kicsit utána. Ismerd meg hogy természetes közegben hogy viselkedik milyen a természete stb.

Olvasgats utána, hogy ezoterikus értelemben milyen jelentősséggel bír. Például a kigyókhoz köthető a gyógyitás is.

2015. dec. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a kígyó jegyében születtem (tehát a bölcsességében). Voltak ezzel kapcsolatos tapasztalásaim (nem is akármilyenek). Egyszer egy furcsa, elmondhatatlanul erős lényt tapasztaltam - finomabb érzékeléssel, mint a megszokott (profán).

Az átlagos emberi tudat „bohóctudat“ annak a (kígyószerű/kígyó ?) lénynek az erejéhez képest. Olyan volt, mint az isten ... először arra gondoltam, megölhet egy pillanat alatt, ha akar (de nem féltem ...lesz, ami lesz, lássuk, mi „ez“)

...

A fejét láttam, de nem a fizikai szem látásával ... a fizikai falak sem számítottak.


S-UR-YAH

2016. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Javítás:


A fejét láttam, de nem a fizikai szem látásával ... a fizikai falak nem számítottak.

2016. jan. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!