Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 2016-ban a spirituális rezgése...

2016-ban a spirituális rezgések sokkal magasabbak lettek, ezt Ti is érzékelzétek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 16:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem érzem, pedig vágyom valamiféle spirituális energiára.

Mert az kevés van nekem.

Kér hogy a modern tudomány lerombol szinte minden transcendens dolgot körülöttünk, így nehezebb hinni valamiben, és spirituálisan feltöltődni, mert erre az embernek, léleknek szüksége, igénye lenne.

Én azért titkon hiszem, hogy a természetfeletti ott rejtőzik mégis a húrok, a dimenziók, a gravitációs hullámok, vagy egyéb még eddig fel nem derített dolog mögött, és a tudomány maga fogja egyszer még bebizonyítani: transcendencia, rend, lélek, felsőbb dolgok, sugallatok márpedig mégis csak létezik, csak eddig nem értettük.

2016. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

Úi: ma ha valaki hangokat hall, akkor diliházba zárják.

De mi van ha Isten tényleg így üzen nekünk?

Mi diliházba zárjuk a követeit, és ezért nem halljuk a hangját?

2016. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%

Akkor régen az összes prófétát be lehetett volna zárni...

talán.

2016. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Akor a boltba azer vetette le magát a kólásuveg, ismerösom felkelt es raborult a szekreny, az elektroszmog meg sztem ere azer nem kepes.
2016. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Stop tudomány elfogadja a dimenziokat, bár szerintem csak alagút meszi galaxisokba???
2016. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!