Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Gyógyítók, mit tegyek?

Ashes of oblivion kérdése:

Gyógyítók, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már elég magas szellemi szinten vagyok és érzem, hogy képes lennék spirituálisan gyógyítani, érzem, hogy a belső világom fejlett és tisztában vagyok azzal, hogy mire lehetnék képes, de amikor arra kerülne a sor, hogy a belső fényemmel változtassam a dolgokat, egyszerűen nem sikerül. A kundalinivel is ez volt a helyzet. Elérek egy szintet, de úgy érzem, nem tudok áttörni egy falat. Hogyan köthetném össze a belső- és a külső világot? Valamiért úgy érzem, hogy saját magam vagyok, aki az utamba áll. Talán nincs elég hitem hozzá? Esetleg saját tapasztalatok? Előre is köszönöm :)

2016. jan. 8. 17:38
1 2
 1/14 Legoman ***** válasza:
100%

Ne akard siettetni a dolgokat.

Majd eljön mindennek az ideje.

A belső és a külső világ össze van kötve, és te vagy a kapocs közöttük. Nem áttörnöd kell a falat, hanem ajtót építeni rá.

2016. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tényleg elérsz a szintre, hogy gyógyíthass, akkor természetesen fog megtörténni, de mégis tudni fogod, hogyan kell. A probléma megeshet hogy abban gyökerezik, hogy fejlettebbnek hiszed magad, mint amilyen valójában vagy. Ha a szándék a gyógyításra önzetlen, valóban azért akarsz gyógyítani, mert mások iránt irgalmat érzel, az egy jó jel, és magas lépcsőfok. De nem a belső fényed gyógyít. Ha a saját erődet használod gyógyításra, az hamar kifáraszt, és legyengít téged, és nem is túl hatékony. A te erőd a tiéd, mások, főleg ha betegek nem tudnak hozzá alkalmazkodni, nem látják hasznát. Ne a saját fényedet keresd, hanem a gyógyítási szándékodat terjeszd ki a világra, a világ pedig válaszolni fog erre a szándékodra. Ha az elhatározásod, és az odaadásod erős, és tiszta, akkor képes leszel megérezni, befogadni, és átadni azt az erőt a betegnek, amire szüksége van. Amíg ez be nem következik, addig tanulnod kell. Főképp azt, hogy hogyan viselkedj, hogyan érezz, amíg gyógyítasz. Kezdj el gyógynövényeket, masszázstechnikákat tanulmányozni, és alkalmazni. Ezek amellett hogy hasznosak, felkészítik a szellemedet a finomabb szintű gyógyításra. Ha elmész reikire, vagy hasonló avatásokra, a technika átadásakor erővel feszítik szét a határaidat, ami nem feltétlen tesz neked jót. Amit fentebb leírtam viszont egészséges, és természetes módon juttat a gyógyításhoz minden szinten, és formában.
2016. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben van :) köszönöm a segítséget :)
2016. jan. 8. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Úgy ÉRZED, hogy képes vagy a leírottakra.

Az érzés csalóka, nagy valószinüséggel túlértékeled tudásod.

2016. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgy látszik még sem vagy elég magas szinten


Nem elég hinni! Ott kell lenni!!!

2016. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az elég magas szellemi szintet nem azért írtam, mert így gondolom vagy mert egoista lennék. Az auralátás például már megy. Tudom, a leírtakból az jött ki, hogy ,,oh, ez egy nagyképű valaki, aki túlértékeli magát", de bocsánatot kérek, mert nem úgy értettem :( önbizalmam alig van ...nem magamat akartam fényezni.
2016. jan. 9. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Az auralátás nem elég a gyógyításhoz.


Meg kell hozzá érteni a "lelki okok" működésének elvét és mikéntjét.


50 úgynevezett gyógyítóból 1 ha tudja...

2016. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 János114 ***** válasza:

Velemenyem szerint pont az onertekelesi vivodas az ami gatolhat teged.

Probald meg talan kizarni az onkepedbol azt amit masok tukroznek rolad ,hiszen ez alltalaban gorbe tukor es tevutakra terel.


Figyeld inkabb azt h oszinten manir es tarsadalmi eloirasok nelkul mi az amit elitelsz vagy ertekelsz masokban , ez konnyen es gyorsan segit felfedezni onmagad.


Ez csak tipp :) nem kell egyeterteni

2016. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm. Igazad van, igyekszem megtalálni a helyes önértékelést és emiatt látok magamról ferde képet...köszönöm a tippet, mindenképp hasznos volt :)
2016. jan. 10. 08:30
 10/14 János114 ***** válasza:

Oulok h ugy erzed segitettem

Sok sikert a gyogyitashoz

Egy tanacs amit meg sem szoktam sajnos megfogadni.... :;)


Ne kerulj tul kozel ahoz akin segitesz mert ha elveszited ossze fogsz roppani

2016. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!