Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan élnéd másképp az...

Hogyan élnéd másképp az életed, ha megtudnád, hogy az univerzum pusztán szimuláció és te is az vagy?

Figyelt kérdés
Igazbából már kiderült, hogy az, szóval nem feltételes mód. De a szkeptikusok szerint úgyis minden csak anyag a szerelem is, szóval ők ugyanúgy éltek eddig is, így a kérdés a normális, nyitott emberekhez szól. Hogyan élnéd másképp az életed?
2016. jan. 10. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Igy vagyok jól ahogy vagyok, és ilyen helyzetben.

Ha nem sikerül bevonzanod amit szeretnél, az a legegyszerübb, ha minnél elöbb elfogadod, és örülsz annak,hopgy legalább a tiéd ilyen lehet. 17/l

2016. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hiába tudnám hogy szimuláció ha nem tudnék ellene tenni. vagy változtatni rajta. szóval semmit, ugyan úgy élném az életem.
2016. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Így élem...


de nem nagy a különbség, hiszen nincs kanál mégis eszel vele!

Ezen tűnődj el!

2016. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanúgy, mint eddig. Nem élném másképp. Mit tudnék tenni? Hát semmit! Miért kéne másképp élnem?
2016. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szimuláció nem lehetek, mert nem jönnék rá.

Avagy te beprogramoznád egy robotnak, hogy fellázadjon a progamja ellen?


Ha pedig nem vagyok szimuláció, ám egy szimulációban élek... ezt a forgatókönyvet nagyon is elképzelhetőnek tartom, főleg mióta hallottam a holografikus világ elméletéről. De nem élek másképp. Nyilván a szimulációnak az a célja, hogy átéljem az általa nyújtott dolgokat, meg nincs a kezemben a hackeléshez szükséges parancssor sem.

2016. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy derült...igazából.
2016. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Egyrészt nem derült ki. Ez csak egy ötlet.

Másrészt az anyag meg a szerelem nem ehhez a témához kapcsolódik. Ha az Univerzum szimuláció, akkor az anyag, a szerelem, és te magad is teljes lényedben szimuláció vagy. Mint egy Super Mario.

Tekintettel arra, hogy eddig is ebben az Univerzumban éltem, és másodjára is ugyanebben az Univerzumban élnék ugyanúgy, ezért nem csinálnék semmit másképp. Kivéve, ha a hibákat, amiket elkövettem, érettebb gondolkodással újra próbálhatnám. De ennek semmi köze nincs a kérdéshez.

2016. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy kiderült? Valamiről lemaradtam? Vilàgosítson fel valaki.
2016. jan. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy az univerzum pusztán szimuláció, (feltételezzük, hogy így van), még senki sem képes másképp élni az életét. A formáló-, mozgató-, befolyásoló erők ugyanúgy megmaradnak.


Egyébként 50%, hogy ez az univerzum pusztán szimuláció. Ez a Föld talán már régen elpusztult.


S-UR-YAH

2016. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
legyenek félelmeid a tudományológiával szemben, mert akkor a hit kap nagyobb hangsúlyt, vagy valaki gyorsan jöjjön és győzzön meg róla, hogy nem csak a dietetikusok magyarázhatják a bizonyítványukat, mert már marhára idegesít, hát valaki mondja meg, hogy a csillagok azok mozognak vagy nem
2016. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!