Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék szerelmi kotést...

19780805 kérdése:

Szeretnék szerelmi kotést csináltatni 6 honapja elhagyott a párom egy 2 éves kisfiuval egyutt nagyon szeretem oket o pedig hallani sem akar felolem mindent megprobáltam már tobb egy család életérol lenne szo 1 anyuka 1 kisfiu és 1 apuka hol lehetne?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nő vállalja azt,hogy egy kisgyereket egyedül nevel,annak nyomós oka kell hogy legyen. Inkább azon gondolkozz el,hogy miért történt így. Nem ilyesmivel kellene foglalkoznod,hanem hogy olyan emberré válj,akire az exed és a gyerek is támaszkodhat. Mégis mit gondolsz,tegyük fel,hogy működne és magadhoz kötnéd...utána meg ugyanúgy szenvedne melletted és utálna,de nem tudna elhagyni,az téged örömmel töltene el? De legalább megkaptad,amit akarsz ugye...
2016. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz hírem van: a szabad akaratot semmilyen hókuszpókusszal nem lehet korlátozni. Ha egy cseppnyi józan ész szorult volna beléd, nem is akarnád.
2016. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az is csak sejthető, hogy te vagy a férfi ebben a szétesett családban.

Szerelmi kötés?

Mi a túrónak?

A szerelem már megvolt, gyümölcse is lett, gyerek született.


Aztán valami miatt elviselhetetlen lettél, és 6 hónapja lelépett tőled az ex családod.

Na ezt kellene megfejteni, hogy mi miatt vagy elviselhetetlen? Miért nem lehet veled együtt élni? Mit toltál el ennyire?

Erre kellene rájönni (és MEGVÁLTOZNI), mert itt már a szerelmi kötés nem segít.

2016. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

dolgozz magadon.

Ennyit tehetsz.

személyiségfejlesztés.

terápia, csoport terápia, önismeret.


ha sikerül visszaszerezned jó, ha nem akkor is jól jársz

2016. márc. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tarts önvizsgálatot (azaz nézz magadba!), hogy mi volt az a tetted, vagy nem tetted, amit kellett volna, amivel kiharcoltad, hogy párod a gyerekkel elhagyjon.

Valószinű, hogy sokat tettél és sok mindent nem tettél meg, hogy ez legyen az eredmény.

2016. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az onvizsgálat már megvolt részemrol nagyon hiányoznak és nagyon sokat változtam mint ember szeretném neki bebizonyitani de nem engedi hogy kozeledjek felé.tavaly 8 honapon át kulfoldon dolgoztam miattuk magam miatt hogy minden jo legyen és azzal fogadott hogy ugy élt mellettem 3 évet az 5 bol hogy nem is szeretett szeretném hogy adjon egy utolso lehetoséget valahol a szive mélyén még ott vagyok csak nagyon határozott lett...nem egyedul van hanem az édesanyjához koltozott egyedul mint majdnem minden ember képtelen o is élni ....pl anyagiak ,minden napi problémák a gyerekkel...,stb...EZÉRT KÉRDEZTEM A SZERELMI KOTÉST mert én miatta melhagytam az elozo családomat ahol volt egy akkor 5 éves kisfiu és tudom m ilyen rossz volt a n agyfiamnak igy utolag nem szeretném ha a kicsi is átesne ilyen traumán csak azért mert az édesanyja csak kizárolag onmagárol gondolkozik egy családban apa, anya és gyermekek vannak ha ez a kor nincs meg akkor mindenkit megvisel ez ,,,kérem segitsetek egyedul már nem vagyok elég én bizok magamban és még picit bizok benne is hogy lehet koztunk valami ...
2016. ápr. 1. 08:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj, te egy ilyen vándor-kakukk vagy, hogy minden fészekben hagysz egy fiókát, aztán továbbrepülsz?

Akkor ne csodálkozz.

Pláne nem való neked a szerelmi kötés.

2016. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meghallgatom a negativ válaszokat is persze de még a kérdésemmel kapcsolatosan válasz nem érkezett ,,az elottem hozzászolohoz pedig nem vagyok vándor kakukk engem hagytak el meg találtam az igaz szerelmet és cserben hagytak ezt érzem ...
2016. ápr. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!