Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy szabaduljak meg egy...

Hogy szabaduljak meg egy szellemtol?

Figyelt kérdés
Ingaztam kerdezgettem es igen nemmel talannal valaszolt majd ereztem hideget a kezemnel megkerdeztem azt hogy szellem es igennel valaszolt es se nem rossz se nem jo es elvileg nem is akar tolem semmit most mit tegyek?

2016. ápr. 1. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Vedd be a gyógyszert,amit a doki felírt,majd írd meg a leckét!
2016. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Rossz ötlet volt vele kapcsolatba lépni. Ha van kapcsolata a környezetével, nehezebb távozásra bírni. Ha mázlid van, kérésre távozik. Ha nincs, akkor lehetőleg ne kommunikálj vele többé, és semmi más kapcsolatot se létesíts.
2016. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Küldd át hozzám beszélgetni mert én úgyis unatkozok egyedül. A szellemek meg biztos érdekesebbek mint az emberek.
2016. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Beszélned kel vele még egyszer... Csinálj egy szellem táblát rajta az ABC minden betűje,igen nem szó. Ha interneten utána nézzél akkor ott Meg találod. Kérd udvariasan kedvesen hogy távozón ha ekkor sem akkor hívj szellem uzot(démon uzot)
2016. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Éjfélkor fekete gyertya fényében áldozz fel egy kakast, a vérével írt fel a falra a szellem nevét (ha tudod), és alá 13-szor latinul azt, hogy "távozz".


Fújd el a gyertyát, várj hat percet, majd vetkőzz meztelenre, a ruhádat hagyd abban a szobában, ahol az áldozatot bemutattad, menj ki a bejárati ajtón, és zárd ki magad, a kulcson hagyd a házban, az egyik ablakot hagyd nyitva, itt fog távozni a szellem. Napkeltekor mehetsz vissza a nyitott ablakon keresztül, ahol a kísértet kiment, ha máshol mész be, téged követve vissza fog jönni. A levetett ruháidat ezután égesd el, a hamvait ásd el egy útkereszteződésben.

2016. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Tagadd állandóan és erősen!

Tagadásod akkora negatív energia számára, amit nem bír elviselni, ezért saját biztonsága érdekében önként, örömmel fog elhagyni!

Legközelebb, ha ingázol, az a lak- és munkahelyed között történjen.

2016. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem hívják papot a házhoz es szenteltesd fel a házat es akkor elmegy.
2016. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Legoman ***** válasza:

Ha nem akar tőled semmit, akkor valószínű elfog menni kérésre is, vagy magától.

Viszont ne kösd magadhoz.

Ha azt akarod, hogy elmenjen, akkor ne kommunikálj vele.

2016. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Full komolyan. Kérdezd meg mit akar, ismerősej össze vele, kérdez az életéről, hogy ki ő, és meglátod elmegy!
2016. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!