Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki valaha is paktumot kötött...

Aki valaha is paktumot kötött az alsó világgal minden esetben szolgálnia kell a másik oldalt?

Figyelt kérdés
Későbbi életeire nézve?

#huncutka
2016. máj. 11. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt tudom, óvatosabban veszek jegyet a metróra. Megmagyarázná viszont, miért megy valaki ellenőrnek.
2016. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, hogy ebben hiszek?
2016. máj. 11. 10:27
 3/20 A kérdező kommentje:
#1"Az ellenőrök cukik ^.^
2016. máj. 11. 10:27
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem vagy hülye, én is hiszek a metróban.


Az ellenőrök felőlem otthon a négy fal között azt csinálnak, amit akarnak, kéregethetnek egymástól jegeket meg bérleteket, de nyilvánosan talán nem kéne, pláne gyerekek előtt.

2016. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye, csak a közkézen forgó irodalomból tájékozódtál. Az pedig eléggé távol áll a valóságtól. Az "alsó világnak" nincs szüksége szolgálatra, sem paktumra. Ha kell nekik valami, elveszik attól akitől tudják, és nem adnak érte cserébe semmit. Nem fognak paktumot kötni, ha az nem szolgálja teljes mértékben az érdekeiket. Nem tudsz olyat ajánlani nekik, ami neked is, és nekik is megéri. Ha felajánlanád is, nem tudnád megadni, és ezt pontosan tudják. Ez is oka, hogy nem kötnek paktumot. Hiába hiszed, hogy paktumot kötsz, az nem lesz valóság. Ha el akarnak venni valamit, el is fogják, és nem kapsz érte cserébe semmit. Viszont egy paktum kötésére tett kísérlet tökéletes alkalom arra, hogy közel kerüljenek valakihez.

Ez viszont mérsékelten tud következő életre átöröklődni. A lélekhez nem tudnak közel kerülni, csak közvetve. Elég sok mindent, és elég sokáig kell csinálni, hogy annak a következő életre átöröklődő közvetlen kapcsolat legyen az eredménye.

2016. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Előbb mutasd a jegyedet vagy bérleted és igazold magad:)


Nem feltélen a válasz. Én néha nagyon halk, távoli, de erős suttogást halok: "Lucifer...Dic, duc, fac, fer..."

Valami ilyesmi. Furcsa érzés.

2016. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat írtok.
2016. máj. 11. 10:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Huncutka?
2016. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Aha :D
2016. máj. 11. 11:21
 10/20 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!