Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szellem idézés pentagram 1...

Szellem idézés pentagram 1 személy gyertya hogyan? Vagy sikerült? ( többi lent)

Figyelt kérdés

kérem csak azok olvassák el akik nagy eséllyel tudnak SEGÍTENI NEM BELE KÖTNI ÉS TUDJÁK :)

sziasztok próbáltam szellemet idézni nem csak. mondjuk azt hogy tudok annyit a dologról ami szükséges. neten mindig csak olyanok találtam ami konkrét személyhez van és egyedülit nem nagyon ami beis vált volna. nem rég úgy döntöttem megpróbálom magam összeszedni és kitalálni valamit én persze szöveget azt netről lestem többet is biztos ami biztos. egy szivacson alszok ami a földön van mert nagyon kényelmes és ezt egy éjszaka fel hajtottam neki döntöttem a falnak és viaszból csináltam egy pentagramot. közben én hallgattam egy zenét hogy ne legyen unalmas amit még én csináltam régebben és megnyugtató hatású. csináltam a pentagrammot és a csúcsokhoz raktam egy egy gyertyát, amikor leraktam az utolsó meggyujtott gyertyát a telefonon elhalgatott a zeném és sisterget. mivel androidos telefon ezért ugye megkel nyomni a bekapcsoló gombot egy pillanatra és elhuzni a körből a lakatot és felvan oldva... na hát én megnyomta egy pillanatra a bekapcsoló gombot és nem volt helyén a képernyő furcsa volt a kép nem tudtam feloldani csak kb mikor 6-szorra nyomtam meg azt a gombot. más nem történt. ezutáni éjszaka is megpróbáltam valamit csinálni mondogattam ugyanazokat a szövegeket sőt még egy olyan képet is raktam középre amit találtam a szobámban egyszer csak úgy magától amit még soha nem láttam de nem történt semmi :( most lehetséges hogy legutobb szellem volt az a telefonos dolog vagy pont egy ekkora véletlen? és ha nem véletlen akkor most miért nem sikerült? valaki aki tudna segíteni kérem segítsen hogy egyedül hogyan tudok valamit elérni kérem ne mondja azt hogy nem vagyok ezekkel kapcsolatban tudatlan és ezért ne próbáljak meg idézni mivel nagyon nem vagyok kezdő csak maximum az idézési formájában ha kell privátba :) köszi :) bocsi a helyes írásért :(



2016. aug. 16. 02:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Nem fogok papolni! :) ha te szerinted ilyen fejlett vagy(bár egy idézés sem megy) akkor ittvan! :)

a titok annyi,hogy koncentrálsz az idézendő személyre és teli akaratoddal akarod,hogy ott legyen.

Ha egy szimpla szellem és a te energiáid erősebbek akkor is jönnie kell ha nem akar.

ha csak ugy valakivel akarsz beszélni és nincs konkrét személy csak fel szoktak kiabálni hogy egy közlékeny lelket keresek.

Ezek után már csak érzékelni kell megtanulni és akkor talán érsz is vele valamit :)


Egy megjegyzés: Ha nem lennél kezdő ahogy állítod ilyen kérdést nem tennél fel! :) ahogy azt sem hangoztatnád te mennyire tudod! :) már ebből látszik hogy nem igaz :)

továbbá árulkodó jel,hogy te fizikai megnyilvánulást vársz. Tudod aki ért hozzá az megtanul érzékelni. aki érzékel azt annyit zargatják hogy nem lesz kedve feleslegesen idézgetni. ráadásul tudja,hogy felesleges mivel a legtöbb lény akivel dolga van magától is meglátogatja. Ő pedig észreveszti őket olyankor mivel ÉRZÉKEL! Hogy tuti meg értsd megfogalmazom másként: Hiába ugrál elötted és fingik a szádba ha észre sem veszed!

Fizikai megnyilvánulást pedig még véletlen sem fogsz tapasztalni ha azt várod! :) Mivel tudják,hogy ezt várod.

2016. aug. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha olyan összeszedetten és értelmesen csináltad/csinálod/fogod csinálni, mint ahogy kérdésed leírod és fogalmazol, soha a büdös életben nem fogysz szellemet idézni!

Ha mégis sikerül, csak olyan jelenik meg, amelyik önmagát akarja büntetni...

2016. aug. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudok egy jo elmegyogyot ha erdekel:)
2016. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én értek ezekhez a dolgokhoz, Írj privibe
2016. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
te egy hatalmas nagy hüJJJe vagy XD
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a telefonon elment a hang, az azert van, mert a szellemet zavarta. Te nem erzekelted a jelenletet, o igenis ott volt. Sajnos (vagy szerencsere..) EGYEDUL nem vagy alkalmas az idezesre. Nem erzekelsz.
2016. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és akkor ott lehet még mert nem csináltam semmit csak annyit hogy elraktam a gyertyákat és az ágyamat vissza raktam rá. azt olvastam valahol hogy leginkább meditációval lehet elérni hogy elég érzékeny legyek hogy észleljem. ha ez igaz hogyan tudnék meditálni?
2016. aug. 19. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
pentagrammal es a csucsaira elhelyezett gyertyakkal max ha sikerul is demont idezhetsz meg csak oda ver is kell....szellemtablaval próbálkoz de azt sem egyedul mert nem gyerekjatek akar ertesz hozza akar nem es meg is kell tanulnod elkuldeni az illetot nem lehet ezt egyik percrol a masikra megtanulni es profinak lenni. Lehet meg ha meg is jelenik annyira lesokkolsz a jelenletetol levegot se mersz majd venni nem hogy elkuldeni vagy barmi mast csinalni es akkor akar eleted vegeig is a nyakadon maradhat. Rosszabbik esetben az oruletbe majd a halalba kerget... Ha van egy kis csöppnyi eszed tapasztalt emberrel csinalod nem magadban vagy baratokkal...akkor inkabb bele se vagj ebbe az egeszbe fo a te es ha ugy van a szereteid biztonsaga a tobbi mellekes... :)
2016. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elozore ne hallgass. A pentagrammaval demont nem tudsz idezni (tudsz, de ahhoz nem eleg csak a pentagramma, kell a demon jele, par fekete vagy a demon idezesi szinu gyertya, fustolo, fekete tukor...). A pentagramma egy osi jel, az 5 elemet jeloli. Ugy is tudsz szellemet idezni, hogy egy gyertyat meggyujtassz, es erosen a szellemre gondosz. A szellem nem fogja megmutatni magat, csak erezni fogod a jelenletet, esetleg lepeseket hallassz, vagy mozdulo targy. Fekete tukorben lathatod a szellemet. A demon tudja megmutatni magat, de Te valoszinu nem fogod latni, nem vagy eleg fejlett spiritualisan. De ha akarja, megmutathatja magat, de altalaban nem szokta. Ot is lathatod fekete tukron keresztul, vagy a fustoloben. Szellemtablat magadnak is keszithetsz. Talan az hatasosabb is, ha magadnak keszited. Csak a betuk kellenek ra, egy Viszlat, egy Igen es Nem. Egyedul is hasznalhatod, HA eleg eros vagy, de ketlem. Inkabb tobben hasznaljatok.


Fejleszteni magad meditacioval lehet, probald meg kinyitni a harmadik szemed.

2016. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csináltam egy táblát vagyis kb egy vágódeszka féleségre ráírtam amit kell tollal. nem tudom jónak számít-e és napok óta próbálkozom azzal hogy erre rárakok egy pici kupicás poharat nyolcas formában tologatom és kérdezgetem hogy itt vagy ha itt vagy vidd az igenre stb szöveget is olvasok fel gyertyákat is raktam le 3-at, de nem válik be. próbálom kizárni a gondolataimat. és csak a pohárra gondolni ahogy a kezemmel irányítom nyolcas alakban... ha nem akarok konkrét szellemet idézni akkor nem tudom. hogy mire kéne gondolnom kell e 3 gyertya vagy hogy jó e az a tábla amit én csináltam . gyakorlom mert az írják sok helyen hogy gyakorlás kérdése de nem tudom mire próbáljak meg öszpontosítani .
2016. aug. 20. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!