Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy legbelül egy...

Lehetséges, hogy legbelül egy 18 éves amerikai vagy előző életemben az voltam?

Figyelt kérdés

Olvastam egy spirituáélis oldalon, hogy az előző elteünkben, amilyen neműként, évesként haltunk meg, legbelül a következő életünkben úgy fogunk élni, mert az előző életfeladatot abban a formában kell megoldani, amelyikben elbuktunk legutóbb és abba az országba fogunk vágyódni következő életünkben, melyben éltünk előzőben.


Most egy kvaízt tőlzöttem ki és habár középkorú úr vagyok magyarországról az derült ki, hogy legbelül egy amerikai tini lány vagyok. [link] Lehetséges, hogy előző életemben ott éltem és 18 éves koromban hunytam el? Mindíg usában akartam élni fényűző életet, szóval stimmel.


[link]


2017. jan. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

"középkorú úr vagyok magyarországról"

Ez így nem egészen helytálló, mert az "úr" az, akit Mások annak tartanak.

.

Lehetséges.

Azt viszont vedd figyelembe, hogy

- nem biztos, hogy a csaj fényűző életet élt,

- a bevándorlásiak nem fogják tényként elfogadni!

Csak kiváncsiságból:

ki az, aki valamelyik dél-amerikai nyomortelepen szeretne újjászületni. Tehát nem egyedi kivánság, amit írsz: "Mindíg usában akartam élni fényűző életet" ez nem bizonyítja állításo valódiságát előző életedről.

2017. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem inkább csak a média hatása miatt vonz amerika.


Én azt javaslom inkább a jelenre koncetráljam. Milyen megoldandó problémákat ismersz fel most - ez a fontos kérdés.

2017. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A teszt alapján 18 éves amerikai kislány vagyok. Ez véletlen lenne?

Én a sors kezének nevezném.

2017. jan. 21. 00:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Az is a sors keze lenne, ha teszted eredménye szerint valamelyik amazóniai törzs legjobb vadásza lennél, vagy netán legrosszabb gyűjtögetője?

Könnyű elhinni azt, ami "fekszik" - és ezzel lehet igazán visszaélni.

"Középkorú úr" vagy, tetszik, hogy egy 18 éves csitrinek számítasz?

Középkorú úrnak még ezoterikusan sem dicsőség 18 éves lánynak számítani. Lehet, nem érted a teszt iróniáját?


[link]

2017. jan. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fracba ,nekem nem működött a' teszt .

Remélem revolver huszár szittya voltam szabjával ki harcolt űrlényel meg rézfaszú bagolyal !

2017. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Tökmindegy, hogy a tesztnél mi jött ki. Mégha előző életedben tényleg amcsi kiscsaj voltál akkor sem kell vele törődnöd. Ha ebben az életedben férfinak születtél biológiailag, annak a spirituális háttere az, hogy ebben az életedben a lélektanilag férfi (yang) oldaladat kell felhoznod fejlődés terén.


Ha holnap kiderülne, hogy előző előtti életedben pedig orosz medvevadász voltál, akkor most azon kattognál? Ha holnapután meg az derül ki, h a medvevadász életed előtt meg hawaii hastáncos voltál akkor meg azon? Szerintem tökmindegy, ezzel csak időt és energiát pazarolsz.


Mondjuk eléggé trollgyanús kérdés...

2017. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lenin halhatatlan szellemére, micsoda észbontó baromság ez... Te tényleg mindent elhiszel, amit olvasol, és mindennek az ellenkezőjét is?
2017. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fekete Samuel válasza:

Valoszinuleg nem volt elozo eleted.


Valoszinuleg az a demon, aki a hamis emlekeket beled ultette, korabban egy ilyen embert szallt meg. Ezek az emlekek tole vannak.


Amikor ezoterian es reinkarnacion agyalsz, altalaban demonokat hivsz fel a pokolbol.


Ha Jezushoz nem imadkozol, nem segit rajtad senki.

2017. febr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Valoszinuleg nem volt elozo eleted.


Valoszinuleg az a demon, aki a hamis emlekeket beled ultette, korabban egy ilyen embert szallt meg. Ezek az emlekek tole vannak. "


Samu ez ott bukik meg, hogy a teszt is ezt hozta ki :P .

2017. aug. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!