Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy valaki "boszorkány"?

Figyelt kérdés
Pl. Régen olvastam,hogy az igazi bosziknak a tenyerében kirajzolódik az ötágú csillag.
2010. máj. 8. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
nincsenek igazi boszorkányok :) vagy ha vannak akkor jól rejtőzködnek ugyhogy semmiből nem lehet tudni :D
2010. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam Én sem,hogy békává változtat vagy ilyesmi:) hanem, aki megálmod előre szinte mindent,vagy tudja mire gondolok...tudja mi fog történni vele/hozzátartozóival. Van biztos jele,hogy Ő valóban boszorkány(a boszorkány szó helyett nem tudok más találó szót használni).
2010. máj. 8. 14:47
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Amikor meglátogat téged, akkor mindig seprű van a kapuhoz támasztva.
2010. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Na Ő pl egy boszorkány: :D

http://www.youtube.com/watch?v=2sYxzeheSds

2010. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

erre való a Luca széke!

[link]

2010. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
58%
Fogod a kedvenc vasár- és ünnepnapi mérlegedet. Az egyik felére a delikvens, a másikra egy kacsa kerül. Ha ugyanannyit nyom, mint a kacsa, az azt jelenti, hogy lebeg a vízen, tehát fából van, következésképpen boszorkány! Égessük meg :D
2010. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy látható jele lenne, de minden esetre óvakodj a természetes vörösektől. :P
2010. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nem megbántani akarlak, de az egy nagy marhaság, amit olvastál! :)

Pontosan az ilyen és ehhez hasonló, sőt, sokkal durvább elképzelések miatt nem mondhatja korunk boszorkánya, hogy boszorkány. Tisztelet a kivételnek, de az emberek többsége a boszorkány szó hallatán a mesebeli vasorrú bábát képzeli el, vagy valami sátánista őrültet.

Holott manapság, a boszorkány teljesen új értelmet nyert. A mai boszorkány meglehet, semmi féle paranormális képességgel nem bír, csupán boszorkányként éli életét, vagyis a Wicca tanításait követi. a boszorkányság manapság inkább életmód, mintsem átkozódás, vagy baromkodás egy seprűn!

Éppen ezért, kérdésedre a válasz: sehonnan! :) Hogy miért? Mert aki szélhámos, és híreszteli, az többnyire a fantasy-filmekből veszi "tudását", rögtön kiszúrod, keresned sem kell, hogy ő boszorkány-e vagy sem. Ő rögtön közli veled. Na de ő nem boszorkány. Viszont aki inkább elpirulva, de mégis büszkén vállalja nézeteit, az a boszorkány. A boszorkányok ha kell, vállalják, de maguktól sohasem dicsekednek vele, vagy teszik közzé, hogy ők kicsodák-micsodák. Egy boszorkány bölcs, és hidd el, megbízhatóbb ember tud lenni, mint mások... Nyitottabb, alapvető titkolózó, de a te titkaidat ugyanúgy őrzi, mert tudja, ha ő másnak árt, az nemsokára rajta üt vissza 3szorosan. Ezt minden boszorkány tudja! ;)

Ha érdekel a téma, remek könyveket találsz, és van magyarnyelvű, megbízható oldal is!

Minden jót, és az áldás legyen veled! :)

2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
NEM LÉTEZNEK BOSZORKÁNYOK!!! Nem tudom, ezt még hány embernek kell elmondanom, de már nagyon unom. Meg már azt is, hogy leírjam , hogy azt az ötszögű csillagot, amit boszorkányszögnek tartanak, úgy hívják, hogy pentagramm és az égvilágon semmiköze a boszorkányoksághoz, inkább a realizmushoz. Már leszállhatnátok a felhők közül.
2010. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
azért nem hisztek a mágiában mert nem tudjátok hogy mi az !amúgy én is boszorkány vagyok
2010. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!