Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha varázslatoknál az ötágu...

Ha varázslatoknál az ötágu pentagrammát használjuk az tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm elkezdett hókuszpókuszolni mindenféle varázslattal csinált már szerelmi kötést meg átkozást is úgy, h ezt felrajzolta a vatrázslathoz. Mikor az exe visszement hozzá 1 héttel később úgy h az akkori párját is elhagyta a barátnőmért azt hittem le esek a székről mert erre semmi esély nem volt. Nektek mi a véleményetek? Ti csináltatok már így varázdlatott?
2017. márc. 5. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy szimbólum. A padlón ha elèg nagy a kör, akkor teret szűkít,(tömörít, koncentrál) a csillagnak nincs szerepe.
2017. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Nem hiszem, hogy ha sikerült a mágiája, akkor az a pentagramma miatt sikerült, önmagában az csak egy üres szimbólum. Bár ezek erejét se lehet lenézni azért. És bármi, gyakorlatilag bármi, amit azért tesz az ember mágia közben, mert sikeresebb AKAR lenni, ergo, több energiát fektet bele: az sikeresebbé is teszi. Minél nagyobb az eltökéltség és minél több a befektetett energia, annál nagyobb az esély a sikerre. Szerintem itt nem a szimbólum működött, hanem az erős akarat.

Én a saját szimbólumrendszereimet szoktam elkészíteni, a káoszmágia technikát alapul véve, azt egészítem ki kedvem és célom szerint.

2017. márc. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!