Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vajon Jimmy Page valamilyen...

Vajon Jimmy Page valamilyen mágikus úton tett szert zenei tehetségére?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ő volt a nagy Led Zeppelin gitárosa :P Anno meggyanúsították hogy sátánista, meg hogy mágiával foglalkozik, ebből a mágiás rész bizonyos szintig igaz is, mert valóban nagyon érdekelte a dolog. Mit gondoltok, lehetséges hogy valamiféle mágikus úton lett ilyen nagy zenész? Esetleg üzletet köthetett magasabb hatalmakkal?
2010. máj. 22. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem valószínű.Egyszerűen van tehetsége,amit hasznosított.
2010. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
nem
2010. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
A végzet pengetője volt nála, ami a sátán letört foga:D Tenacious D - the pick of destiny :D Kegyetlen jó film:D
2010. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
azért vicc, hogy 2010-ben képes még valaki ilyen kérdéseket feltenni.
2010. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

lemaradhattam pár dologról -.- nem vagyok épp 1 korosztály vele.. de azért kösz a kedves és hasznos választ..

a tenacious D-t ismerem :D még régebben láttam angolul.. tetszett, de sajnos nem hinném hogy nála volt a végzet pengetője :/

2010. máj. 22. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, eladta a lelkét az ördögi hatalmaknak, cserébe a tehetségért! Ott volt még az üzletkötésnél Carlos Santana, Ritchie Blackmore, Eric Clapton, Alvin Lee, Steve Vai és még vagy 10 guitar-heroes...!
2010. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de onnantól kezdve 10 év múlva meg kellett volna halniuk xD
2010. máj. 24. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Az ördög ráér, mert halhatatlan... Tudtommal határidőt nem szabott nekik, csupán azt kötötte ki, hogy haláluk után csak Bunyós Pityu, Kaczor Feri, Sláger Tibo és Győzike "nótákat" kell húzniuk a patás fertelmes füleibe. (Ez lesz a szörnyű ördögi büntetés a földi életükben megvásárolt tehetségükért...)
2010. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úúú az gyilkos büntetés. De hát elvállalták, szóval ez van.
2010. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

meg az is fura hogy ellenben a legtöbb nagy zenésszel, mármint így a 20. században, Jimmy Page nem "hülyült meg" ..

úgy értem, nézzük a másik oldalt. Hendrix... nem bírta túl sokáig, nem is volt egy egyszerű élete, 27 évesen meg is halt elméletileg túladagolásban...

innen nekem kiesett kis idő, szóval ugorjunk nagyot.

Kurt Cobain... ő sem tudta tovább húzni, szintén 27 évesen csomó probléma után.. depresszió meg minden baja volt :/ szóval ő is elég hamar belehalt az érzékeny lelkűségbe...

aztán egy "szerencsésebb"

John Frusciante (új hendrix ;) ) szintén túlzásba vitte kicsit a művészeteket, aztán 92-ben besokallt és bezárkózott a házába.. 5 évig szinte elő sem jött, folyamatosan be volt lőve.. jóesetben csak részeg volt és durván beszívva.. na ha neki valami köze lenne a túlvilághoz, akkor ő itt kapott egy esélyt arra hogy visszatérjen... azóta is a kedvenc élő gitárosom...


Szóval azt akarom mondani... hogy nekik mind igazán érzelemdús zenéjük van, érezni benne a lelküket, minden gyengeséggel együtt... de Jimmy Page simán megküzdött a hírnév és egyéb dolgok okozta problémákkal, sosem hallottam hogy túladagolta volna magát vagy a kötélről szedték volna le..

szóval.. kicsit fura a dolog.. de mind1

2010. máj. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!