Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták hihetnek az...

A sátánisták hihetnek az ujjászületésben?

Figyelt kérdés
Tudom veti a kettő egymást, de sokan tévednek a sátánizmussal kapcsolatban lévő tényekről. Most éppen az ördögimádatról beszélek, de nem az öldöklős részéről, amit a divatsátánisták csinálnak, mivel tudni illik, hogy mindenféle gyilkosságot, kínzást, bűncselekményt sátán megvet. Tehát nem arról az ördögimádatról beszélek, amit a pszichopaták csinálnak. Tehát mivel az ördögimádó sátánisták hisznek sátán létezésében, ezért nem ateista vallás. Ők hihetnek a reinkarnációban, ujjászületésben, kicsit átalakítva a fejükben az eredeti vallást? Például: Sátán tanát követik, hisznek a létezésében, és az ő oldalán állnak, viszont valószínűnek tartják, hogy valamilyen formában létezhet reinkarnáció is pl: ha valamit rosszul követnek el ugyan úgy reinkarnálódnak, és csak akkor juthatnak le a pokolba, hogyha "megvilágosodtak". (A pokolt ne úgy képzeljétek el, ahogy a begyöpösödött keresztények leírták, elcsúfították). Ez így mennyire ésszerű?:D

2017. okt. 19. 20:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mielőtt idekommentelné valaki, hogy az ördögimádat nem sátánizmus, annak üzenem, hogy de igen os az, csak egy másik formában, és mielőtt leszögeznétek hogy olvassak utánna, már most leírom, hogy a sátánizmus minden ágának lényegét. És direkt emeltem ki most az ördögimádatot, ha esetleg valaki itt félreértené
2017. okt. 19. 21:06
 2/17 A kérdező kommentje:
*hogy tudom a sátánizmus minden ágának lényegét. (Bocsi a hibákért egyébként telóról írok:D)
2017. okt. 19. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:

Te érted a saját kérdésedet?

1. A sátánizmussal kapcsolatban nincsenek "tények".

2. Honnan "illik tudni", hogy a Sátán (nagybetű, -kár hogy te meg a helyesírást veted meg!)megveti a kínzást, gyilkosságot, bűncselekményt?

3. A sátánizmusnak mi köze a reinkarnációhoz? Két teljesen külön vallás elemei. Kb. mint ha vegetáriánusként a heti háromszori csirkefogyasztás mellett kampányolnál.

2017. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az legyen a legkevesebb gondod, hogy Sátánt kisbetűvel írtam le. Amúgy is odatettem mellékesen hogy telefonról írok. Mondjuk onnan tudom, hogy benne van a Sátánizmus törvényeibe? ◆Sátán nem követel sem emberi sem állati áldozatot. Ezeket az emberöldösős darkwebre való pszichopata tartalmakat, a mai modern "sátánisták" találták ki, kiknek nagy része szadista tinédzser... Legalábbis olyan formában, nem követel emberáldozatot, mely kínzásról szól, átkozni lehet, de azt is csak akkor, ha az adott személy kárt tett benned, vagy rossz indulatú. Értsd meg, Sátán nem rossz, csak a keresztényem szerint, akik ezt kitalálták/ átalakították, csakhogy az ő vallásuk nyerjen nagyobb tábort.. És az utolsó mondatodról annyit, hogy épp az a kérdés, hogy két vallást össze lehet úgy kovácsolni, hogy értelmes legyen. Amúgy amit leírtam az csak egy példa volt, de kérdezhetném azt is, hogy a Sátánisták, minden esetben megvetik a reinkarnációt, vagy pedig elfogadják azt, hogy lehetséges a létezése, és kétkedősen állnak hozzá a dologhoz.
2017. okt. 19. 21:39
 5/17 A kérdező kommentje:
A Sátánizmus tényeit meg pontosan úgy értettem, hogy sokan nincsenek tisztában a vallás fogalmaival, és az emberek többsége úgy állítja be az ördögimádatot, mintha ez ember meg állatgyilokkal járna. Pedig ez nem igaz.. Lehez hogy a "bajosabb" emberek megteszik, de akinek van egy kicsike kis fogalma a Sátánizmussal szemben, az tudja, hogy az, hogy szereted Sátánt mint istenedet, és, hogy megölsz egy embert ( amit amúgy Sátán megvet) az nem egyenlő.
2017. okt. 19. 21:47
 6/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
82%
Milyen Sátánizmus törvényei? Ez csak egy kitalált, más irányzatokból összegyúrt divat marhaság, mint régebben a wicca.
2017. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Olvass utanna, nem fogom neked mindet leirni.. Igen ez a tipikus kereszteny gondolkodas... Ami nem kereszteny vallas az hulyeseg, az egy osszegyurt mese. Miert es a tobbi vallas miben masabb? A wicca miben masabb? Tartsd mar tiszteletben masnak a vallasat. Megjegyzem, hogy nem a wiccat irtottak ki anno a keresztenyeket es egettek el okeg magjan:) foleg hogy azoknak az embereknek a haromnegyede nem is volr boszorkany..
2017. okt. 19. 22:26
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem is ertem, hogy mit keresel a satanizmus rovatban, ha nem hiszel benne.. Csak azert hogy gyere osztani az eszt, hogy mese? A kerdes amugy foleg Satanistakhoz szolt, mivel ok tudjak hogy ez hogyan mukodik..
2017. okt. 19. 22:29
 9/17 Amarok Tonrar ***** válasza:
84%

Csak nem értem miért keresel törvényeket abban, aminek nincs jóvá hagyott irodalma. Egyik vallás sem érdekel, de a legtöbbnek legalább fel lett építve az évezredek alatt. Felőlem hihetsz bármiben, nem ezen van a hangsúly, hanem hogy olyanokkal példálózol, amik nem léteznek. Az egész kérdésed inkább filozofikus, amire egyedül te tudod a saját válaszodat. Ez nem egy objektív témakör, a te válaszod a helyes számodra és ennyi.

Egyébként ez nem a "sátánizmus" témakör, hanem a "mágia, okkultizmus".

2017. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nincs újjászületés. Épp azért kell élvezni az életed minden pillanatát, mert nincs még egy dobásod. De szerintem ne hintsd itt az "igét".
2017. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!