Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Frabato vagy Vito a jobb...

Frabato vagy Vito a jobb szerelmi kötésben?

Figyelt kérdés
Ha egyik sem,akkor ki??? Segítsetek

2017. nov. 8. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Magdi...
2017. nov. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
A kötés nem létezik. Hidd el, nem a levegőbe beszélek!
2017. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a Vito. Nekem van egy Mercedes Vitom, nagy benne hátul a hely, lehet adni a szerelemnek, meg a kötésnek.
2017. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Létezik kötés, ne add fel, attól még, hogy valakik nem hisznek benne...A kötést csak akkor csinálják meg, ha az égiek is áldásukat (engedélyüket) adják a kapcsolatra. Két ismerős párt is tudok, akik így lettek újra egy pár, mert az egyikük annyira ragaszkodott a másikhoz, hogy nem törődött bele a szakításba, nem hagyta elmenni a szerelmét...Ezek több évtizedes történetek, és azóta is tökéletesen működik a szerelem és párkapcsolat.De azt sajnos nem tudom, hogy ki volt, aki ezt levégezte. Az egyiknél egy nő volt úgy tudom..Nem olyan, aki nagyon hirdeti magát, és aki horribilis összeget kért...
2017. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Kik azok az égiek? Jupiter, Odin, Visnu, esetleg a Boeing 747?
2017. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
(Elvonatkoztatva attól, hogy létezik-e ilyen kötés vagy sem) miért akarnál bárkit az akarata ellenére belekényszeríteni egy kapcsolatba önmagaddal?
2017. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én és az egyik barátom is ugyan ott csináltattuk és 100% működik...!


Írj privát üzenetet ha érdekel

2017. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Új év, új élet, régi szerelem új köntösben!!!!


Az én történetem is hasonló mindenki máséhoz. A párommal 2 évig voltunk együtt, a vége felé már a veszekedéseink mindennapossá váltak, ami belőle és belőlem is kiölte a szerelmet, a lényeg, hogy egy nagyobb veszekedés után összepakolt és elment. Első pillanatra mintha megkönnyebbültem volna, de a napok teltek és azt kezdtem érezni, hogy üresség vesz körbe, nincs akit felhívjak, akinek írjak, akit várjak haza, akinek mondhatok egy jó szót...stb, biztos tudjátok, milyen ez...


Szóval a lényeg, hogy eldöntöttem, nem hagyom annyiban hiányzik, itt tenni kell valamit!!! Elsőször úgy gondoltam és éreztem, hogy pillára vissza fogom tudni szerezni, hívgattam, kerestem, de mindig csak azt kaptam, hogy nagyon eltoltuk ő is meg én is és ha újra együtt lennénk csak napok kérdése és kezdődne minden előről és értsem meg, hogy mi nem vagyunk egymáshoz valók, és találjam meg másban azt amit benne nem tudtam megtalálni...hiába csináltam bármit azt éreztem egyre csak távolabb kerül tölem!!!


A lényeg a lényeg, hogy felkerestem egy boszit, már csak ez volt az utolsó reményem, gondolom mindenkinek, és belevágtam egy szerelmi kötésbe, bízva abba, hogy visszakapom a szerelmem. Voltak ugyan kétségeim ezzel kapcsolatban, de már minden mindegy volt.


Kár volt kételkednem, hisz összehozott minket az én boszim és nagyon sokat köszönhetek neki, sokat tanultam tőle. Most én vagyok a legboldogabb, szinte madarat lehet velem fogatni.


Ha valakit érdekel nyugodtan írhat rebeka2320@gmail.com-ra

2018. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok, hogy nem magát fogja ajánlani másnak a nevében? Ezektől minden kitelik.
dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!