Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vajon mágus áldozatai vagyunk?

Vajon mágus áldozatai vagyunk?

Figyelt kérdés
Október végén egy férfi szétverte a párkapcsolatomat, két nap alatt elhódította a páromat. Azóta egyfolytában rossz dolgok történnek, váratlan költözés, anyagi veszteségek, baleset -majdnem halálos - , betegség, viták. Sajnálom a volt páromat, mert szerintem a férfi energia-raktárnak használja őt.Voltam látónál, aki ezt megerősítette, csinált elűző szertartást, de semmi nem változott.Sőt. Nemrég majdnem elutött egy kocsi, de szerencsére kisebb séruléseim lettek. Ez azután történt, hogy próbáltam a volt párom lelkére beszélni. Mit tegyek, mert látom, hogy nem lesz jó vége, teljesen marionettként bánik az a férfi a volt párommal.Aki szeretek még annyira, hogy segítenék rajta. Köszönöm, ha tanácsot adtok !
2018. ápr. 30. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Ne haragudj, de egy olyan lúzerrel, aki látóhoz jár elűző szertartást csináltatni, nem csoda, hogy minden szar megtörténik.


Így akarod a csajt megtartani, hogy ilyen eko - öko - bio - ezo dolgokkal foglalkozol? Lehet, hogy talált egy normális csávót, aki nem hókuszpókuszban érdekelt.

2018. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor annyit, hogy teljesen reálisan nézem a dolgokat. Többek között azt is, hogy a nyomulós férfi előző két párja is hasonlóan lett " felszedve " és mindkettő dobva lett, kórházban is voltak idegi sokk okozta testi problémákkal. De nyilván ez a manus semmiben nem hibás, véletlen sem a lelkuket befolyásolja....ja igen, egy templomban serénykedő, nagyon vallásos emberről van szó. Megtévesztő kulső mögött van az igazi arca, tudom. És nem hókuszpókuszolok, nekem olyan tanácsolta, akinek hasonló problémái voltak és neki a látó segített.
2018. ápr. 30. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Akkor az volt a hülye, aki tanácsolta. Nincsenek "látók", csak kuruzslók. Miért nem vágod pofán azt a muksót aki lenyúlta a csajt?


Amúgy a fogalmazásod szerint szerintem te lány vagy.

2018. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Na itt telt be a poharam!

HakapesziM - te mégis mit képzelsz magadról?

Adott egy személy, egy problémával, feltette egy bizonyos kategóriában és máris jön a negatív válasz, a negatív kritika az egész ezoterika ellen.

Komolyan, a te fajtád, mit képzel magáról?

Mindig ilyen jellegű választ kell adj, igaz?

Inkább tiltanának le vagy nézz már önmagadba és gondolkozz el azon, mennyire gyerekes a viselkedésed.

Tanulj egy kis jó modort, illemet és empátiát.


Kedves kérdező, ezt így ennyiből totál nem lehet megmondani, ez bármitől lehet.

Ha komolyan a mágia felé szeretnéd terelni a témát, akkor komoly nyomozást kéne folytatni a problémáddal kapcsolatban, de szerintem azt senki sem fogja csak úgy megtenni neked.


Másfelől viszont, egy mágus aki ennyire gerinctelen, azt meg kéne fosztani az erejétől, s mindenétől, mivel nem méltó a tudásra, mert a mágia NEM ERRE VALÓ!

A mágia révén megértjük az egész világegyetemet.

A mágia egy tudás, mely révén megértjük a saját álláspontunkat és helyünket a világegyetemben.

Nem arra, hogy másoknak olyan kárt okozzunk, ami totál értelmetlen és kicsinyes.

Oké, hogy sokan nem értik ezt a világot, lásd HakapesziM sem érti és máris negatívan ír kérdésekhez, minden féle kitalált butaságot.

2018. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

"Na itt telt be a poharam!"


Ne ijesztgess!


"HakapesziM - te mégis mit képzelsz magadról?"


Hol a gond? Hozzászóltam a kérdéshez.


"Adott egy személy, egy problémával, feltette egy bizonyos kategóriában és máris jön a negatív válasz, a negatív kritika az egész ezoterika ellen."


És? Az ezoterika témájába beletartozik az ezotéria kritikája is. Az a kérdés, áldozat - e a kérdező. A válaszom: az. A kuruzslók áldozata.


"Komolyan, a te fajtád, mit képzel magáról?

Mindig ilyen jellegű választ kell adj, igaz?"


Olyan választ adok, amilyet akarok. Elő akarod írni nekem mit írjak? Mit képzelsz magadról?


"Inkább tiltanának le vagy nézz már önmagadba és gondolkozz el azon, mennyire gyerekes a viselkedésed.

Tanulj egy kis jó modort, illemet és empátiát."


Milyen szabályt szegtem meg? Eltértem a témától? A kérdésre válaszoltam, bár belátom, sarkos gyakran a véleményem. Amúgy 43 éves családos ember vagyok.


"A mágia révén megértjük az egész világegyetemet."


Jót röhögtem. Hány exobolygót fedezett fel a mágia?


"A mágia egy tudás, mely révén megértjük a saját álláspontunkat és helyünket a világegyetemben."


Ja, csillagászat, űrkutatás az smafu, no de a mágia! Az az igai.


"Nem arra, hogy másoknak olyan kárt okozzunk, ami totál értelmetlen és kicsinyes."


De a sok kuruzsló pont ezt teszi. Jósok, asztrológusok, látók stb. A hiszékeny emberek meglopói, csalók.


"Oké, hogy sokan nem értik ezt a világot, lásd HakapesziM sem érti és máris negatívan ír kérdésekhez, minden féle kitalált butaságot."


Persze, felvilágosult ember csak hisz a mágiában, ne viccelj. Ha már ezzel lehet megismerni a világegyetemet,

2018. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem izgat kulönösebben, mit gondolnak rólam. Egyébként 45 éves vagyok, végzettségem szerint reál szakos tanár, így nem mágia felől közelítettem, de olvastam róla és sok a jel, ami erre utal .Illetve aki eddig tanácsot adott, ő is volt hasonló helyzetben és neki a látó segített. Helyrejött a kapcsolata, a harmadik fél eltűnt az életukből. Ha nem akarná ez a férfi, hogy az ő akarata érvényesuljön, miért bosszantaná, ha én ki akarom menteni a volt páromat. Volna ellene más módszerem is, de nem kenyerem az erőszak. Aki pedig kiállt mellettem a válaszával, annak nagyon szépen köszönöm !
2018. ápr. 30. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

"Egyébként 45 éves vagyok, végzettségem szerint reál szakos tanár"


Édes tököm. Csak lehet itt valami baj az oktatással.

2018. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VPeter90 ***** válasza:

Kedves kérdező !

1 szerelmi kötésre vonatkozó kérdéshez írtam már hasonló választ. Nem emlékszem pontosan mi volt az viszont annyit mondok neked. Ha volt párodnak nem volt akaratereje szembeszállni 1 befolyásoló varázslattal, az azt jelenti hogy nem szeretett téged eléggé. Energiaraktárnak használja ? hagyd csak innentől már nem a te dolgod. Én is szoktam segteni embereken, néha még vezetem a mágia ösvényén azokat akik rámírnak, de gondolom tudod. "Aki nem kér a segítségből annak nem érdemes segíteni". Nem oldhatod meg helyette a problémát mert akkor nem tanul belőle.

Mindennek ami történik oka van, inkább gondolkodj el rajta. Mit nyertél te ezen az egészen. Azt a férfit majd utólérik a bűnei, főleg ha a mágiát ilyenre használja, és akkor majd meglátjuk 2tök közül ki is járt jobban.

Egyébként ha valakinek ilyen ereje van, hogy akaratot /szerelmet befolyásol. Ne hergeld fel. Tudod ha az én varázslatomba piszkálnak bele énis bepipulok. Ha valakinek a varázslatába belepiszkálnak külső műgiával azt a varázsló (hamár így nevezted) egyből megérzi, természetes hogy akkor ront az átok hatásán. 1 látó csak 1 látó, még ha a tudása "igazi" és nem ver át akkor is. Amennyiben meggyőződésed hogy megátkoztak. Nem hinném hogy az lenne a megoldás hogy 1 "külsőssel" leszedeted. Annak akinek van 1 kis tapasztalata és netán átkokhoz folyamodik, ad hozzá a varázslathoz annyit hogy a leszedésekor még 1 utolsó "végső rossz" történjen az illetővel. Amennyiben erőtlenként 1 mágia használóval van konfliktusod. Kerüld el és a átok magától megszűnik. Nem tudom mennyit tudhatsz az átkokról, de csak annyit mondok neked. Nem éri meg 1 mágusnak sokáig fenntartani azt. Ha úgy érzi "megkapta amit akart" akkor magától elenyészik. Addig meg éld túl valahogy. A legjobb út ha nem bosszantod fel.

2018. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
Én önjelölt médium vagyok és feltűnt, hogy te nő vagy igaz? Az írásaidból ez jön le. Akkor mégis hogyan hódította el a párodat? Bemelegedett vagy mi? Tanárnak mondod magad mégis ilyen baromságokat kérdezel, mint például: "Vajon mágus áldozatai vagyunk?" Biztos nagy mágus lehetett az illető, hogy el tudta csesszni az életed. 😏 Aki ilyesmiben hisz, mármint amiatt ment gajra az élete meg is érdemli valahol.
2018. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Krúdy Gyula ***** válasza:

Sziasztok!


HakapesziM - el nagyon sok mindenben egyetértek függetlenül, hogy én erősen spirituális beállítottságú vagyok. Sértőn/ humorosan írja ugyan picit a gondolatait, de azok nagyon jók.


Még ha valaki hisz is a hülyeségekben (mint én) nem jó az életünkben történt eseményeket ilyenekre fogni. Legtöbben ezt egy kibúvónak tekintik, és látóktól várják a megoldást a helyett, hogy tennének.


A 4. válaszoló nem túl szimpi. "komoly nyomozást mágia terén senki nem fog csak úgy csinálni neked". Ezek a mondatok pont a tudatlanságodat támasszák alá. Akik tényleg értenek valamicskét az élethez azok ugyan kevesen vannak, de igen. Ők csak úgy nekiállnak segíteni ha kérik. Gagyi lehúzós szöveg bevezetőnek tűnik nekem.


Kedves kérdező 2 dologra lenne szerintem szükséged:

1- önismeret kicsit mélyebben a témában

2- varázsló (mint én! meg amúgy tényleg)


Barátok javaslatait is megéri meghallgatni ha van akié számít.


Azért sok sikert.

2018. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!