Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen következménye lehet a...

Milyen következménye lehet a szerelmi kötésnek? Csak olyan írjon, aki megcsináltatta és van tapasztalata

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 08:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyikötök sem a kérdésre válaszolt
2018. aug. 24. 11:46
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Olyan következménye lehet a szerelmi kötésnek, hogy nem az lesz valaki mellett, akihez tartozik, például. Miért kell szájbarágósan leírni? Értelmezd a leírtakat.
2018. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megcsináltattad?

Szerintem te nem értelmezed jól a kérdésemet

2018. aug. 24. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
2018. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Ki az aki az ilyen hülyeségekben még mindig hisz? Ne viccelődjünk már...
2018. aug. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te meg minek írtál ide?
2018. aug. 26. 13:50
 7/13 anonim válasza:
61%
Mikor nagymamám szerelmes volt, rengeteg pulóvert kötött nagypapámnak. Az lett a következménye, hogy nem fázott a papa.
2018. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kivánok neked semmi rosszat,csak olyan életed legyen,mint nekem...
2018. aug. 28. 11:58
 9/13 anonim válasza:
62%

Szia! Elmesélek egy történetet. Nem tudom, mennyiben segít, de hátha :) Nekem fiatalkoromban volt egy szerelmem, akiről azt hittem, hogy ő az igazi, ezt máig nem tudom egyébként eldönteni, mert a mai napig nem találkoztam még egy olyan emberrel, aki annyira hozzám illik, mint ő. Sokat bántottuk egymást, egyszer ő szeretett jobban, egyszer én. Egyszer, amikor szakított velem, vagy hadilábon álltunk egymással, rengetegszer gondoltam rá fejben nagyon erősen, hogy maradjon velem, még gyertyákat is gyújtogattam... Nem tudom, létezik e természetfeletti hatalom, vagy nem, de biztos vagyok benn, hogy az a valami ránk nyomta a bélyeget... Én már nem akartam később vele lenni, mert annyi fájdalmat okozott, de nem tudtam levakarni magamról, mindketten belebolondultunk a helyzetbe, ő még évek után is keresett, futott utánam, és végezetül azt kívánta, hogy találjak olyat, akit szeretek, de az ne szeressen viszont, ahogy én is tettem vele... Azóta se találok olyat, aki szeretne engem... Már az évek alatt sok pasi megfordult körülöttem, de egyik se volt az igazi. Azóta is azt érzem, hogy abban az időben úgy összekötöttem magunkat, hogy nem lehet feloldozni, és biztos vagyok benn, hogy ő is egyedül van és a mai napig szenved.


Azt akarom mondani ezzel, hogy hogy ha nem megy, ne erőltesd, kérlek, hallgass rám... Lehet persze, hogy ez mind a véletlen műve, de lehet, hogy nem... Nem éri meg ilyet tenni, mert így az igazi igazi útjába áll, és nem fog sikerülni túllépni, mert megrekeszti mindkét felet ez az egész... Nem érdemes ilyet tenni. :(

2018. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne szerelmi kötést használj hanem sexuális mágiát. Akkor nem lesz végzetes hatása.
2018. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!