Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek benne? ) szerelmi...

Hisztek benne? ) szerelmi mágia) lent

Figyelt kérdés

Szerelmi mágia gyertyával

2005.01.17. 21:53


Végezd el a szerelmed meghódítását egy egyszerű gyertyás varázslattal.


Legjobb növekvő Hold idején végrehajtani. A következőkre lesz szükség:


- Egy csokor rózsa (a virág áldozati ajándék a szerelemistennőnek, ne takarékoskodj hát vele, de 12 szálnál többet ne vásárolj).

- Egy nagy gyertya, az a fajta, amelyről csöpög a viasz. Írd, vagy karcold rá kedvesed nevét.

- A kedves fényképe, vagy egy darab papiros, amelyre ráírod a nevét.

- Egy tálca.


Helyezd a fényképet a tálca közepére, s állítsd rá a gyertyát. Rendezd el körben a rózsákat. Fogd kezedbe a gyertyát a következő szavak kíséretében:


Gyertya, a te neved ezentúl ..........(mond ki a kedves nevét).


Hinned kell abban, amit mondasz, mivel minden ezen múlik. Helyezd vissza a gyertyát a fényképre, és gyújtsd meg. Ismételgesd az alábbi varázsmondókát, míg le nem ég. Közben összpontosíts kívánságodra.


"Lágyítom szíved, mikor e viaszt lágyítom,

Ahogy cseppen a viasz,

Úgy ég értem szerelmed.

Lágyítom szíved, mikor e viaszt lágyítom,

Ahogy cseppen a viasz,

Úgy árad rám szerelmed.

Lágyítom szíved, mikor e viaszt lágyítom,

Ahogy cseppen a viasz,

Úgy nő nőttön szerelmed.

Lágyítom szíved, mikor e viaszt lágyítom,

És míg a viasz folyik, csepeg,

Kimutatod szerelmedet."


Égesd csonkig a gyertyát. Kötözd egybe a rózsaszálakat, s akaszd fel fejjel lefelé a csokrot száradni. Vedd magadhoz a viasszal bevont fényképet, miután a viasz lehűlt. Amennyiben a következő teliholdog nem észlelsz változást, végezd el újra a varázslatot, ezúttal azonban előírásosan, varázskörön belül.


Haverom azt mondja igaz, én nem hiszem. Szerintetek?


2010. júl. 2. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nos, mivel ez egy elég összetett szertartás, lényegében "működhet", mert a hosszadalmas, misztikus szertartás elvégzése után az elvégző jobban fog hinni benne, hogy a másik ember szerelmes lesz belé, ezért bátrabban fog közeledni felé, amit érzékelni fog a másik fél is.
2010. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%
Nekem megvan ez a könyv,amiben le van írva a varázslat.Kipróbáltam,a fiú vonzódni kezdett hozzám:)nem tudom hogy a varázslat miatt volt-e,de akár lehetséges...
2010. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) szerintem hülyeség :) hüyle példa de akk pamela anderson vonzódni fog hozzám mert ezt megcsinálom? :)
2010. júl. 2. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tűnik működőképesnek. Leginkább az zavar, hogy a "szerelemistennő" nincs megszólítva benne, akkor viszont minek a rózsa?
2010. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagy hülyeség tuti... vicbol kiprfobálom anyám főnőkén xD
2010. júl. 4. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
teccik anyukád főnöke???
2010. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jjaja :) hát de van vagy 30 éves xD ez meg hülyeség marad akkor is
2010. júl. 5. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért óvatosan próbálgass ilyeeket. Hiába hülyeség és nem hat (a leírásodat értlemezve ez a véleményem), attól még nyomot hagysz az illető és a saját asztráltestedben. Az pedig 1: nem jó, 2:durva beavatkozás, ami visszahathat.


Szóval ha nem vagy biztos benne, csak "poénból" ne próbálgasd mert okozhatsz kárt magadnak vele bőven. :)

2010. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
69%

Ez most vicc, hogy azt hiszitek tudtok varázsolni??!!!? xD

Elképesztő.... :D

És egyébként is, ki akarna így szerelmet találni magának, hogy azt hiszi csak a szertartás miatt szeretett belé.

BUTASÁG!

Elnézést, ha ezzel most valakit megsértettem.

2010. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Működik! :) Én is használtam :) A Boszorkány praktikák című könyvből van.
2010. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!