Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült fél éve a mágia,...

Sikerült fél éve a mágia, hogy sose felelejtsen el engem. Fel tudja oldani mágus, ha én magamnak csináltam?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, de nem tudtam elfelejteni, ezért fél éve teliholdkról csináltam egy rituáét, hogy újra keressen és ne tudjon engem elfelejteni. Mostanra ért be, de én már boldog vagyok mással és terhes a közeledése. Magamnak csináltam, mágus fel tudja oldani? Már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan csináltam, de meditatív állapotban, gyertyákkal (volt piros, fekete), fonallal és használtam vért is (a sajátomat). Valaki segítsen légyszi!
2019. ápr. 7. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
... nem kellett volna vérrel "játszani"...
2019. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
Uramisten.
2019. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Esküszöm, ilyen mágus leszek még megszedem magam, ha ennyi potenciális futóbolond van aki a semmire pénzt ad.
2019. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nekem, a Mágusnak is meg kell élnie valamiből, megkérdem, mennyit ér meg neked ez a művelet?
2019. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt a micsoda szerencsétlenség.
2019. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Vérmágia,nem vagy normális....nem,nem tudja,de én a volt párodnak drukkolok remélem szétbarmol titeket..
2019. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy a mágiád miatt közeledik újra? Mi a kézzelfogható bizonyíték erre? Mi van, ha mágia nélkül is ugyanez történne?
2019. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ronda és szerint végleges volt a szétválásunk, nem akart hallani sem róla, a leveleimet nem olvasta el... Lett volna más nőre esélye, de nem élt vele, csak kiélvezte ezt a szingli időszakot (haverok, meccsek stb), de nem máshoz ment, pedig mehetett volna... És tényleg nagyon rondán váltunk szét, haragudott rám nagyon. Ő sem tudja megmagyarázni, miért jött vissza...
2019. ápr. 7. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már csesz.heted, a mágiád befogta. Vagy tényleg mesterboszorkány/ varázsló kell ilyen kötelékek elszakításához.( de még ez se biztos segítség, a vérrel kötött mágia - ld.vérszövetség a régi időkben- a legerősebb mágia)
2019. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
A vérmágia akkor is működik, illetve hatással van a másik félre, ha a " mágus" csak a saját vérét használja?
2019. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!