Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok Woodoo babát...

Hogyan tudok Woodoo babát készíteni? S milyen módon tudom elérni vele a kívánt hatást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 11:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem csináltál még rongybabát?(gondolom városi vagy, mind1) Nézz szét hobbi oldalakon, ott jól el tudják magyarázni, hogy kell babát varrni.
2010. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

nem vagyok városi:P

De nem kell semmi extra hozza?

nem csak egy egyszerű baba kell legyen...

2010. júl. 5. 11:16
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Kellékek:


Woodoo baba (egy emberi testet ábrázoló tárgy)

Fekete cérna, vagy spárga

Gombostűk

Fekete gyertyák

A személy ruhadarabja, hajszála, vagy levágott körömdarabkája

Egy pohár bor (a vért jelképezi.)


Készítés:

Először is tűzzük fel a ruhadarabot (vagy hajszálat…) a babára, majd a piros cérnával (vagy spárgával) kössük meg a baba nyakát erősen. Ez fogja jelképezni a torokfájást, esetleg légzési problémákat… Szúrjunk bele a baba fejébe egy tűt, majd a hasába is egyet. Az első a fejfájást fogja jelképezni, a másik pedig a hasfájást. A gyertyákból állítsunk egy kicsi varázskört, majd tegyük a közepére a babát. Menjünk háromszor körbe a kör körül, és közbe mondjuk el ezt a 3 sort:

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak rosszaság!

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak fájdalom!

Ahol tű éri és szorongás, nincs más, csak betegség!

Ezután a pohár borba mártsuk bele a babát, majd égessük meg az egyik gyertyával, azokat a helyeket, ahol a tűk vannak, és a cérna. Utána tegyük bele egy dobozba, és három napon keresztül, mindennap égessük meg a 3 helyen, és mondjuk el a 3 sort. Ezek után várjunk, hogy mi történik. Előfordul, hogy nem sikerül egyből, de próbálkozni kell.

2010. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
47%

Hú basszus, nem irigyellek. Igencsak szegényes, sivár és gyűlölettel teli életed lehet, ha másnak woodoo babával akart kárt okozni...

Ilyenkor nem jut eszedbe, hogy Isten mindent lát?:)

2010. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%
Luminia! És te még adod alá a lovat...!
2010. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Woodoo babázhatsz, amennyit akarsz, de visszafogod kapni az életben sokszorosan. A hatás rászáll a kívánt személyre, de miután véget ért, az visszaszáll rád és megkeseríti az életed. Hallottál már arról, hogy a feketemágia visszaüt? olvasgass utána mert nagyon veszélyes játékszer.
2010. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen egy olyan fajtáját írtam le a voodoo baba készítésének, amelynek információihoz báki hozzáférhet, akár interneten keresztül is, és nem az igazi ősi rituálét. De kutatással ez a tudás is megszerezhető.


Mindenki a saját maga tetteiért felel, én csak válaszoltam egy kérdésere.

2010. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%

A Woodoo nem fekete mágia kedves fentebbi válaszadó...nincs fekete meg fehér, a világ ettől színes. :P

Mindazonáltal a woodoo, ha az ember elszúrja, tényleg visszaüthet..ügyesnek kell lenni. Bár nagy átlagban amúgy sem működik, mert az adott illető béna, úgyhogy sztem lemondhatsz arról, hogy megúszod a dolgot...mindazonáltal nem feltétlen kapod meg pont azt, amit szerettél volna elérni, ugyanakkor mivel nem lehet a woodoot abbahagyni (a baba nem tisztítható), sajnos ami rajtad ragad miatta, azzal lehet, hogy életed végéig szenvedsz.

2010. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
73%
Már nem azért emberek, nem nézlek titeket hülyének, de hogy hihettek ebben woodo dologban olyan biztosan ? Úgy beszéltek róla mintha olyat tény lenne minthogy a Föld forog. Kipróbáltátok, vagy mi ?
2010. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

13:15-es kommentelő vagyok.

Kedves fentebb válaszoló, igen, én kipróbáltam,

nem is egyszer. Hogy bevált-e? Mindig!

Hogy hogyan ütött vissza? Nos, ha látnál, magad

is rájönnél, mivel szemmel láthatóan

le van romolva az egészségi- és lelkiállapotom.

Ezt még az is észrevette, akivel alig találkozok,

ráadásul a magánéletem is rommá lett.

Ezek fényében azt kell mondanom, hiszek benne.

2010. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!