Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontáslevétel olcsón?

Rontáslevétel olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap nagyon sok szerencsétlenség ért. Bizonyos vagyok hogy rosszakaróim megátkoztak. Az lenne a kérdésem hogy ki lenne a legalkalmasabb szerintetek a rontas levételére? Plusz pont ha olcsó, bármennyit képes vagyok érte utazni!

2019. jún. 26. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj, de ezen a főcímen nagyon kell nevetnem. Rontáslevétel olcsón? Eszembe jutottak a kínai árusok, akik azt mondják mindig: "Ócsón megszámítom." Aztán kezdi a csillagos égről az árat. Mondjuk egy bugyiért 800-ról indít, a végén megkapod 100-ért. (Kicsit Off volt, de ez jutott eszembe egyből.)

Amúgy megsúgom, ha valaki elátkozott, akkor nem egy nap alatt történik minden "szerencsétlenség", ez egy hosszabb folyamat.

A rontáslevevők meg majd itt jelentkeznek, mert én nem ismerek egyet sem.

2019. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Minden szerencsétlenséget magadnak teremtettél. A világ egy projekció.
2019. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

En ingyen is megcsinalom, a lenyeg, hogy hinned kell benne. Mivel a kerdes alapjan te barmilyen baromsagot elhiszel, igy most siman elhiheted azt is, hogy a rontast marpedig levettem rolad.


Tragedia, hogy nemely emberek a 21. szazadban meg itt tartanak szellemileg...

2019. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Viszonylag olcsón vállalom, de túl öreg vágott tyúkot, több hetes tojást, kóbor kutyát és macskát nem fogadok el fizetségként. Sajnos online játékok in-game fizetőeszközeivel se tudok mit kezdeni, tehát ilyesmikért se vállalom.
2019. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Az a baj hogy már olyan szinten vagyok hogy nem merek kimenni az utcára, nehogy valami baj érjen. Gyorsan kéne a segítség... Már az ára se érdekel
2019. jún. 26. 18:30
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Teszkóban láttam most akciós a rontáslevétel és a szerelmi kötés, a heti akciós újságban láttam.
2019. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A következő szerencsétlenség az lesz, hogy egy csomó pénzt hagysz egy sarlatánnál. Egyszerűen rossz napod volt.Oké, ma már ne mozdulj ki, pihenj egyet, holnap minden más lesz, meglátod!
2019. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

#5

Ismerd fel, hogy amitől félsz, az a fejedben van csak. Emelkedj fölé. Figyeld meg.

2019. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten mesélted be magadnak a semmit, hogy lassan testi tüneteid lesznek mert belestresszeled magad egy feltételezett dologba. Hipochonder nem vagy? Ennyi stresszel csak saját magadat ölöd meg, mivel feleslegesen parázol nem létező dolgokon.

A mágusok, varázslók, médiumok és egyéb kuruzslók pedig pont az ilyen kétségbeesett embereket verik át, és teátrálisan előadnak valamilyen műsort, meg lehúznak rólad pár tízezret. Közben neked nem volt bajod, nem átkoztak meg, ezeknek az embereknek nincs képessége és nem adtak vagy vettek el tőled/rólad semmit, csak szépen kifosztottak. Te pedig a műsor hatására megváltoztatod a gondolkodásod és elhiszed hogy a "rontás" elszállt.

2019. jún. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Én ingyen és bérmentve segítek rajtad és elmondom hogy nincs semmiféle rontás. Az egész humbug, aki pedig pénzért rontást akar rólad levenni az egy szélhámos.


Nincs mit.

2019. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!