Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Melyik volt a legijesztőbb,...

Melyik volt a legijesztőbb, legfélelmetesebb dolog ami történt veled valaha?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekként megpróbáltunk szellemet idézni. Nagyon félelmetesre sikerült, olyannyira, hogy átszaladtunk a szomszédba. Sosem hittünk ezekben a dolgokban, de azóta valami tényleg történt.
2020. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy vad c megfenyegetett, hogy tudja hol lakom és nem hajlandó visszadni a pénzt, amit elfogadott, amikor szerződést kötöttünk, de a munkát nem végezte el, és még kárt is okozott.


Az elég félelmetes volt.

2020. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

sok ilyen volt.


de a legfélelemetesebb az volt amikor azt álmodtam, hogy a Gyakorikérdéseken kell megválaszolnom minden kérdést az ezo kategóriában.

Na az rettenetes volt.

2020. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Számomra az félelmetes, hogy ritkán álmodom, de ha ez történik, akkor utána, nemsokára fog valami negatív dolog velem történni.

Tehát mintha valamilyen figyelmeztető álmok lennének ezek.

2020. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Kocsikázás, nagyban röhögünk. Mondom havernak- Mindjárt nekimegyünk valaminek, azt' végünk.

Röhögünk, gyorsított. Hirtelen kiugrott valami állat az útra, és alig tudott lefékezni.

Egy pillanatra olyan volt, mintha kiestem volna a testemből.. Nem tudom megmagyarázni, nem az az "életem lepörög előttem", meg ilyenek, hanem egy pillanatra nem láttam, nem hallottam "belülről",hanem mintha kívülről láttam volna, hogy magam elé meredek és mindjárt meghalok. De szerencsére nem lett baj, csak betojtunk, megütöttük magunkat, és ez megerősítette az utálatom az autó első ülése iránt. Azért creepy volt, hogy előtte megszólaltam, mert poénkodtam csak, de mintha ráéreztem volna, hogy vigyázni kéne.

Ki tudja, azért érdekes volt így visszanézve.

2020. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Talán amikor behaluztam, hogy követ egy csávó
2020. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Haat amikor Szekelyfoldon megzavart minket a medve, azt nem elnem meg ujra... Igaz akkor 26 voltam, valamivel jobban szedtem a labam....
2020. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
9-10 évesen ismerősünk kikötött, nagy kutyája elkapta a lábam és elkezdett maga felé húzni. Sokkal erősebb volt mind én, belekapaszkodtam egy padba, de azt is húzta velem. Ijesztő volt. Már nem emlékszem, hogy hogyan szabadultam el tőle.
2020. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rafting kajakból borulás után nem tudtam kiszabadulni (ott bele vagy rögzítve egy beülővel a kajakba), fejjel lefelé a vízben elfogyott a levegőm, a sodrás hozzácsapkodott a sziklákhoz. Aztán kiszabadított a túravezető.
2020. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A félelem maga.
2020. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!