Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges hogy Indigó gyerekn...

Lehetséges hogy Indigó gyereknek születtem?

Figyelt kérdés

Mindig is éreztem, hogy más vagyok, mint a többi ember, de csak azután tudatosult bennem, hogy Indigó gyermek lehetek, mikor egy ezzel foglalkozó oldalt böngésztem. Ezt a másságot sosem éreztem tehernek, mindig jóra használtam, segítettem a környezetemen, valahogy mindig sikerült valahogy segíteni másokon, pl osztálytársakon. Az állat és környezetvédelem mindig is fontos volt számomra, úgyhogy most csatlakoztam egy állatvédő ligához, és részben kiteljesedtem. Néha már túlzásokba is estem, lelkileg vagy fizikailag sérült állatokat vittem haza, vega lettem 11 évesen. Ezen kívül én vagyok az osztályban az elvont, a művészi, az, aki álmodozik, és alkot. Viszont az énem egy része sokak számára elviselhetetlen, nem bírom a kötöttségeket, ha irányítanak, és az igazságérzetemmel őrületbe kergetek másokat. Néha egész egyszerűen sírni tudnék, amikor szétnézek a világban, és látom, hogy milyen emberek lakják. Mindig is sokkal emocionálisabb voltam, mint a többi ember, de ez az utóbbi években csak erősödött. Mindig is érdekelt az ezoterika, hittem a szellemekben, és kiskoromban láttam is őket állítólag. (3-4 évesen) Néha most is érzem azt a furcsa dolgot, hogy nem vagyok egyedül, ami néha olyan furcsa nyugodtsággal tölt el, néha pedig félelemmel. Ahol az indigókról olvastam, kb mindezek fel voltak sorolva, és nem értem mi van velem.


Indigó gyerek vagyok, vagy csak szimplán flúgos?


2010. szept. 7. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 A kérdező kommentje:
Ja, és 14/L
2010. szept. 7. 15:01
 2/85 anonim ***** válasza:
95%
Az indigó gyerekeket azok a szülők találták ki, akiknek kezelhetetlen gyerekük van és valamivel igazolniuk kellett (mentséget keresni, hogy nem ők cseszték el a gyereknevelést).
2010. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim válasza:
97%
Nem vagy sem indigó gyerek, sem flúgos. Serdülsz és keresed önmagad, ebbe ez mind belefér.
2010. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Ha utánaolvasnál, tudhatnád hogy ez nem csak a kezelhetetlenségről szól, hanem az emocionaliotásról:) Te nem hiszel benne, oké, köszönöm a választ.
2010. szept. 7. 15:08
 5/85 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de a legtöbb serdülő osztálytársam abszolút nem ilyen, nem érdekli őket semmi más, csak az, hogy nekik jó legyen, én néha már úgy érzem, a világ összes terhét hordom a vállamon, és ha jót teszek, akár egy kicsit is, akkor olyan boldogságot érzek, ami szinte megmagyarázhatatlan.
2010. szept. 7. 15:10
 6/85 orsybaba88 ***** válasza:
54%
lehet, h indigó gyerek vagy, miért ne? keress meg valakit, aki ilyesmivel foglalkozik (most nem valami kamu táltosra/jósra gondolok, hanem aki tényleg rendelkezik természetfeletti képességekkel) ha tényleg ilyen vagy, lehet h keresés nélkül is megtalálnak. de az is előfordul, h szimplán csak egy érzékeny ember vagy:)
2010. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:
Meg amikor négy éves korom előtt meghalt a dédim. Anyum még nem tudott róla, ketten voltunk otthon, és anyum azt mondta, hogy csak azt hallotta, hogy beszélgetek valakivel a szobámban, aztán mikor odalopódzott, hallotta hogy a dédimhez beszélek, aki ugye nincs ott. Azt gondolta hogy csak játszom, aztán aznap este hívta őt a nagymamám, hogy reggel halt meg dédi. Mikor nekem próbálta elmagyarázni, és nem voltam meglepve, és váltig állítottam, hogy én ma búcsúztam tőle.
2010. szept. 7. 15:14
 8/85 A kérdező kommentje:
Szeretnék is aurafotózásra menni, anyukámmal megbeszéltem, hogyha legközelebb pesten leszünk, elmegyünk, őt is érdeklik ezek a dolgok.
2010. szept. 7. 15:14
 9/85 anonim ***** válasza:
67%
Most akkor kék, vagy fekete indigó? Egyáltalán nem mindegy!
2010. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem te n'avi gyereknek születtél,nem lehetséges ez?Színben az sem áll messze az indigónál:D


Bakfisként ennél vmi értelmesebb dologgal kellene foglalkoznod,nem gondolod?11 évesen vegává lenni pedig nem büszkeség,hanem a szüleid szégyene,amiért hagyják!

2010. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!