Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol tudom fejleszteni a...

Hol tudom fejleszteni a tisztán látó képességem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szemorvosnál.
2010. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon egyszerű. Olvasd el figyelmesen Dr. David Duke - Zsidó szupremácizmus c. könyvét.
2010. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Az mi?Engem érdekelnek ezek a dolgok,de még nem sok mindent tudok róluk.
2010. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Neménvagyokaz ***** válasza:
57%
Ted Andrews: Az aura érzékelése
2010. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
URI GELLER
2010. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel születni kell.
2010. szept. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
24%
haminnél több szar helyzetben kerülsz akkor is fejlődhesz ha hiszed hanem
2010. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
81%

A tisztán-látás nem egy feladat, vagy tananyag. Élj korlátok nélkül, olvass ki minden könyvet ami eléd kerül, hallgass meg mindenkit, és ne elfogadj, hanem megérts és véleményezz.


Hasznos ha indítasz egy anonim blogot, ahol őszintén írsz mindenről ami foglalkoztat, kikéred mások véleményét, és részt veszel a vitákban. Ez egy egyszerű módja a visszaigazolásnak.


A tisztánlátáshoz mindent meg kell ismerj amitől félsz, ami aggaszt, ami bosszant, amire vágysz..


Léteznek gyógyszerek, amelyek elősegítik a tisztánlátást, ezek viszont csak megfelelő felkészülés után alkalmazhatóak, s ha elérsz arra a szintre, rá fogsz találni magadtól.


Nincs szükséged külső segítségre, csupán mindig csináld azt amit szeretnél.

2010. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te "eaposztrof" Milyen gyógyszerről hablatyolsz itt ? Neked gurult el az aszpirined vagy technokolos ragasztód Te elmeroggyant ! Vagy Te is pszihó vagy bár az ua.
2010. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ez a tisztánlátás főleg tv-n keresztül,ez egy óriási kamu,pozitiv energiküldés tv- át mese,de aki hisz ebben ám legyen,magam részéről sosem hittem ebben,valamint a kisértetekben sem hiszek,a joskártyáról sem.ufojelenségben sem.
2010. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!