Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért jelenhetett meg a hölgy...

Zoltán9 kérdése:

Miért jelenhetett meg a hölgy az életemben,és miért nem jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Első szerelem lett volna,de mielőtt még osszejöhettünk volna felmondott.Igaz két éve együtt élt a párjával,nekem meg feleségem,gyerekeim vannak de elég rossz házasságban vagyok,és felnyitotta a szemem,megmutatta milyen ha valaki rajong a másikért milyen az igazi szeretet,viszont képtelen vagyok elfejteni,mert eddig még soha senkivel se jött össze a dolog,azok közül akiket szerettem,mèg szerelmes csókom se volt,valala egyáltalán reménykedhetek hogy ez változik?

febr. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Van egy feleséged és soha nem volt még szerelmes csókod és nem jött össze olyannal, akit szeretsz? Ezt tényleg para. Nem kell parapszichológiai jelentést tulajdonítani neki. Ha rossz a viszonyod a feleségeddel, akkor el kell válni és új párt keresni (warning: leírva könnyebbnek hangzik, mint gyakorlatban kivitelezni)!
febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Beszari vagy, a langyos kis életeddel. Ha lenne tököd már dobbantanál....

Mennyi ilyen van röhej.....

febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen el fogok válni,idén tavasszal fogok menni ügyvédhez,hát konnyu ítélkezni más felett,nehéz életem volt mindig is,apám elhagyott sose szeretett,szerény,fèlènk lettem,iskolai gunyolodasok célpontja voltam mellette nővérem is mindenféle nyomoreknak,szerencsétlennek elmondottgörcsösen akartam hogy legyen valaki szeressen,aztán lett egy kapcsolatom de sose szerettem a hölgyet,de mégis jó volt hogy volt valakim,rengeteg próbálkozás után az elso nővel szóba álltam,de már semmi intimitás,hozzá se lehet érni,és erre jött egy hölgy aki miatt zavarba is hoztak,beszóltak használjam ki a helyzetet,dobjam be magam,de bármennyire is közel kerültünk egymáshoz,sajnos felmondott mielőtt mèg bármi is történhetett volna,mintha nem érdemelnem meg a szeretet,boldog életet, pedig jó ember vagyok,mások akik meg szemetek,rossz emberek azoknak szép boldog életük van,hogy van ez hol itt az igazság?
febr. 13. 06:59
 4/12 anonim válasza:
100%

Először magadat kéne rendbe tenni, ezt komolyan mondom!

N

febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Járok parapszicholigushoz,és már kezdek rendbe jönni,mert ugye legnagyobb gond volt nem is társat kerestem hanem egy apapotlekot, azthittem ha lesz valakim akkor megkapom tőle azt a szeretet amit apamtol nem kaptam meg de már más vagyok,így lassan készen állnék egy normális kapcsolatra,csak ugye sok negatív dolog miatt nehéz pozitivnak lenni,hinni hogy én rám is vár a boldogság,nirmis élet
febr. 13. 09:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha egy kívülálló véleményére is kíváncsi vagy:

Szerintem nem állsz még készen. Kicsit messzebbről voltál szerelmes, mint gondoltad, és a lány nem vett észre úgy. Vagy kicsit túllőttél a célon, és erőszakosnak tűntél, ami neki nem volt oké.

Mindenesetre van ugye közösségi média. Vedd fel vele a kapcsolatot. Kérdezd meg hogy van mostanában. Kérdezd meg, hogy gondol-e rád, mert te sokat rá. Kérdezd meg, hogy mi volt az oka annak, hogy nem lett közöttetek semmi. Persze hagyd szóhoz jutni.

Egyébként meg vesd fel a pszichológusnál a konkrét esetet, és beszéljétek át.

Úgy érzem nagyon agresszívan véded magad. Felesleges. Nem ismerünk itt gyakorin. Egy kérdés mögötti arc vagy. Mindenki a saját problémájával tölt fel, úgy válaszol. Ne vedd magadra!

febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő közeledett én meg hagytam,nem is nyomultam,kicsit felcserelodtek a szerepek,ő bókolt például én sosem,nehogy észrevegye mennyire bejön nekem,meg kollégák előtt se akartam kozeledni felé mit szolnanak hozzá aztán volt mikor hátrébb lépett,megijedt,félt szerintem nehogy tényleg legyen valami köztünk,aztán felmondott elhivtam egy randira,azt mondta hogy oké csak aztán türelmetlen voltam mert egyből nem írt vissza akkor egyszer nyomultam igy kutba esett minden
febr. 13. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyomultál, vagy türelmetlen, esetleg erőszakos voltál? Egyáltalán nem mindegy.

És mit jelent az, hogy egyből nem írt vissza? Több napig váratott, vagy egy, két órát?

febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából ugye mondhatni delelott mondta hogy oké ehetünk valamikor egy hambit aztán ugye egész estig semmi válasz,mert ugye írtam neki hogy hol legyen,este mèg egy helyszínt írtam másnap délelőtt még rairtam mikor láttam fennt van hogy na mi van nem tudsz választani,hogy vagy amúgy aztán erre már semmi valasz,elcsesztem,mert ugye rögtön miután írta hogy oké egyből kellett volna gyors lebeszélni a dolgokat de én csak annyit írtam hogy akkor majd megbeszéljük és utánna vagy fel óra óra múlva írtam helyszínt,de amúgy közös ismerős is azt mondja neki is nehezen szokott válaszolni több nap hogy hol és mikor találkozzanak dumcsizni
febr. 14. 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Megérdemled a Boldogságot! Több bátorságra van szükséged! Hajrá! 💪
febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!