Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki indigó, gyémánt,...

Ha valaki indigó, gyémánt, csillag gyerek vagy valami más akkor azt tudja? Vagy van olyan is hogy nincs tisztában azzal ki is ő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább csak hülyegyerekek vannak, de azok jó sokan.
2010. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
A gyerek nem tudja,csak az ilyen hülyeségekben hívő szülő.
2010. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha valaki indigó, gyémánt, csillag, stb. gyerek, akkorcsak feltűnési viszketegsége van, esetleg a szülei akarják, hogy valamitől különleges legyen a gyerekük és rájuk fogják. Kicsit más, nem olyan, mint amit vártak, furán viselkedik, vagy egyszerűen egyedi (mint minden ember mellesleg) és ráfogják, ettől küönbnek érezhetik maguk.

Van olyan is, hogy egy gyereknek nem mondanak ilyen hülyeségeket, és normálisan felnőhet, azzal foglalkozik amivel akar...

2010. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

köszi a válaszokat

2010. dec. 26. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Én indigó vagyok és tudom. A legtöbb nem tudja... ismerek párat... megvan sajnos az oka annak, hogy nem tudják, pl nagyon materiális környezetben nőnek fel, stb. Sajnos a neveltetés, az hosszú időre megfoszt a szabad gondolkodástól és a valódi tudástól... az igazi válaszok keresésétől.
2010. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlackSword ***** válasza:
92%
Csatlakozom az első három válaszolóhoz... Ilyen nincs, és miért nekünk kell bizonyítani, hogy nincs... Ezt is csak divatból fogják rá a gyerekükre azok a szülők, akik képtelenek gyereket nevelni... Ez a klasszikus "nem az én hibám" mentalitás... Miért vállalnak gyereket, akiknek lövésük sincsen a gyereknevelésről??? Aztán az eredmény meg benne van a híradókban, hogy iskalaidőben tanítás előtt tele van a detox a 12-16 éves gyerekekkel... Ennyi...
2010. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ez is egy olyan dolog amely lehetőséget nyújthat s mutathat aminek meglehet az alapja és természetesen ellene is szól rengeteg dolog melyek főleg a bizonytalanságból ered.


A magam részéről nem tudom hogy beletartozom e egyik vagy másik kategóriába de nem is szívesen sorolnám be magam sehova. Miért is kellene azzal sem több sem kevesebb nem leszek. Tudom amit tudok s érdekel ami érdekel attól függetlenül hogy bizonyos tanok mit is mondanak.

2010. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

A 4. válaszoló vagyok, illetve voltam, mivel a válaszom törölve lett. Miért???

A kérdező nekem megköszöni a választ, mert én képben vagyok, az én két gyerekem közül az egyik indigó. Ezt nem akartam az első válaszomba beleírni, most is azért, hogy érthető legyen, miért olvasok utána, miért érdekel.

Akinek meg nem tetszik, nem ismeri, az kitörölteti?!

2010. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Hogy tehet egy szülő, -tippre anya- különbséget így a gyerekei között?
2010. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnálol hogy törölték a kommentedet.

Milyen külömbség? Ez nem jelenti azt hogy nem szereti az egyiket annyira mint a másikat!

2010. dec. 27. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!