Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemlátók! Milyen formában...

Szellemlátók! Milyen formában látjátok a hamvasztott elhunytakat? Lent leírtam mért is vagyok rá olyan kíváncsi.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam olyanoktól, akik látják a szellemeket, hogy aszott a bőrük, nincs szemük, stb, tehát ahogy kb. a sírban pár év aszalódás után kinézhetnek. Akkor most hogy is van ez a hamvasztottakkal?
2011. márc. 17. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
A hamvasztott szellemek leggyakrabban grillcsirke, ritkábban porszívó formájában jelennek meg.
2011. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, ilyet én is tudok produkálni. De én nem a hozzám hasonló szkeptikusok válaszát várom, hanem azokét, akik azt állítják magukról, hogy látják a szellemeket.
2011. márc. 17. 09:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem semmi köze hozzá, bár nem tudom, szerintem aki boldog ember volt, és nyugodtan tudott elmenni az szépen jelenik meg, mármint szép ruhában, stb. Aki pedig rossz ember volt az valószínűleg szellemként is rossz látvány.
2011. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Sermo ſup ſepulchrum. Latiatuc feleym zumtuchel mic vogmuc. yſa pur eſ chomuv uogmuc.

Menyi miloſtben terumteve eleve miv iſemucut adamut. eſ odutta vola neki paradiſumut hazoa.


yſa pur eſ chomuv

2011. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hol olvastál te ilyet?

Én úgy tudom, hogy a szellemek olyan körülmények között jelennek meg, ami miatt esetleg nem tudnak nyugodni, vagy itt ragadtak. Esetleg a hozzátartozók előtt olyan formában, ahogy emlékeznek rájuk.

2011. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy halottlátót, profi. Ha érdekel, meg tudom adni az elérhetőségét.
2011. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ne haragudj,de számomra érdekes volt a kérdésed,mivel engem is foglalkoztat ez a gondolat.Nagyon szépen megköszönném,ha nekem is elküldenéd privátba a halottlátó elérhetőségét.Köszönettel!!!!!!!!!!
2011. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jesszusom, látom rácuppantatok a témára :D Aranyosak vagytok, de ennyire azért nem gondoltam komolyan a kérdést, hogy felkeressek egy szellemlátót, csak itt gyakorin olvastam pár kérdésnél, hogy így írták le a látott holtakat, aztán gondoltam ezzel csőbe tudom kicsit húzni őket. Ennyi. Azért köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2011. márc. 17. 17:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Rémisztő formában általában a démonok,tehát a rossz szándékú szellemlények szoktak megjelenni, hogy félelmetes külsejükkel is ijesztgessék az embert.

Olyat még nem hallottam,hogy elhunyt hozzátartozóját foszladozó külsővel látta volna bár ki is.A kísértetek olyan formában jelennek meg,amilyenek életükben voltak.Bár az is igaz,hogy a legtöbb ember nem is látja őket,csupán úgy érzi, nincs egyedül,érzi a szellem jelenlétét, vagy furcsa hangokat hall, nem mindig láthatóak.

2011. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hozzátenném,kétszer láttam szellemet,elhunyt ember ,ismerős szellemét.Mindkettő úgy nézett ki, mint életében.Csak apró különbségek voltak:az egyik kissé áttetsző volt, a másikat zöldes fény vette körül,de semmi ijesztő vagy csúnya nem volt rajtuk.
2011. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!