Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ellenétek egy zombitámadásnál?

Ellenétek egy zombitámadásnál?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy az ilyen lassú zombikkal, szóval ti úgy ellenétek ha zombitámadás lenne a világon?
2011. jún. 11. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit te írtál, az "ellés" tulajdonképpen az állatok szülését jelenti (ellenétek, mint ige képezve belőle). De ja, én ellenék simán. Vagy ellennék. Vagy elennék (az agyam).
2011. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
jah télleg akkor ellenétek=elennétek :D
2011. jún. 11. 22:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló, beteg vagy! :)


Bár nő vagyok nem ellenék, de ellennék.


Elbarikádolnám magam jó magasan. :) Én elég találékonynak és ügyesnek tartom magam ahhoz, hogy ne egyenek meg. :D

2011. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én összehaverkodnék Bear Grylls-el és Chuck Norrissal, aztán Bear segít túlélni, Chuck meg harcolni... Jobb, mint a barikádolás, meg az ellés szerintem.
2011. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
igen mint a filmekben de én biztosan úgy alakítanám ki a "bázisomat", hogy oda aztán végképp netudjanak bejönni, én olyan "lassú zombikra" gondolok mint pl a kaptárban bár mondjuk nem igazán csípem a kaptár egyik részét sem
2011. jún. 11. 22:18
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Még mindig nem jó, kérdező !

eLLeNNétek

2011. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
én megetetném magam velük és én is zombi lennék. és levadásználak titeket mert engem különleges erőpajzs véd, tudok repülni és zombi repülőcápa/denevér hibrideket tudok sugárba hányni.
2011. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
Rájöttem, hogy mindenki úgy képzel el egy katasztrófát, apokalipszist stb, hogy mindenki meghal, de Ő a legügyesebb, túléli. Nem gondolod hogy ilyen formán mindenki túlélne egy zombitámadást? Ennek ellenére egy sima szökőárnál is voltak áldozatok. Elgondolkodtató?
2011. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22:53 ja úgy képzelem el én is. de ha józan ésszel gondolkozok az jut eszembe hogy vagy engem esznek meg először vagy az hogy ez egy nagy baromság és nem is lehet zombi apokalipszis mert mindenki túléli.
2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Még örülnék is neki! :D Viccen kívül. Imádnám a szituációt.
2011. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!