Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ideztetek mar meg szellemet?

Ideztetek mar meg szellemet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:35
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
57%
Nyugodtan próbálkozzál vele, mert az ég világon nem fog történni semmi. Ami nincs, azt nem lehet megidézni. Nincs, hidd el, bárki bármit is állít.
2011. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én idéztem.De csak poénból :D aztán jól beszartunk amikor a szél becsapta az ablakot :D
2011. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
65%

Első válaszolónak:


Honnan tudod, hogy nincs. Csak azért, mert neked olyan beszűkült a látóköröd, hogy mindent az orrod alá kell dugni még létezhetnek. Minden olyan dologban lehet hinni aminek a nem létezése nincs bizonyítva.


Kérdezőnek:

Még nem, de ha szeretnél ne egyedül tedd. Inkább olyan valakivel, vagy inkább valakikkel akik már szereztek benne tapasztalatot.

Amúgy van konkrét személy akit meg szeretnél idézni, vagy ez csak egy kíváncsiság a részedről, hogy feltetted a kérdést?

2011. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%
LOL 3., pont te szűklátókörüzöl, mikor te élsz a középkorban?:D:D
2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi idéztünk gyerekkorunkban poénból.Könyvbe kellett kulcsot kötni a kulcs lapjának egyik oldalát barátnőm másik oldalát én tartottam kisujjal és ha jobbra és balra fordult el ez jelentette az igent vagy nemet és lehetett kérdezgetni.

Akkoriban ilyen kérdéseink voltak pl. megint ötösre végzem e el a sulit vagy húgom van vagy öcsém,stb.Akkor totál besz@rtunk amikor egy kérdésnél lefordult a kulcs az ujjunkról egy kérdésnél.

Egy barabig be voltunk ijedve,de évekkel később már csak nevettünk az egészen.

2011. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
*darabig
2011. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%
17:06 hallotal a keresztenyekrol?na a kereszteny egyhaz nem ismeri el letezesuket.probalhatod egesz eleted soran,akkor sem fog sikerulni:)
2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
66%
Az előttem szólókhoz írok. A szellem téma jó biznisz, sajnos. De az TUDOM, hogy ez irányba valóban komoly tudományos kutatások is folytak, és nem jártak eredménnyel.
2011. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy valaki még nem tapasztalt ilyen dolgokat, az nem azt jelenti, hogy nincsenek...ennyi.


Amúgy nekem egyszer az egyik ismerősöm meg pár haverja rendesen idéztek szellemet, olyan izé kártya, gyertya, meg minden ami kell hozzá. Először nem történt semmi. Rá pár napra vagy hétre, már nem emlékszem pontosan. Éjszaka az egyik szekrényben összetörtek a tányérok és onnantól megmagyarázhatatlan dolgok történtek velük/náluk. Utána kiment hozzájuk egy pap és megszentelte a házat. Azóta nem történt semmi.

2011. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Koszi azoknak akik nem csak csufsagbol valaszoltak. En csak kivancsisagbol tettem fel ezt a kerdest. Nagyi meselt valamilyen asztalas szellem idezesrol .fel kell tenni valamilyen kerdest es az asztal felemelkedik ha a valasz igen vagy valami ilyesmi .meg varok valaszokat es elore is koszi :)
2011. júl. 6. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!