Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Üdv Mindenkinek Ki az aki...

Jónási Elvira kérdése:

Üdv Mindenkinek Ki az aki keresett Pesten, vagy Hajdú-Bihar megyében jó sorselemzőt? NEM JÓS! Sorselemző. Engem adtak meg, de én nem JÓS vagyok, hanem parapszichológus. Jónási Elvira Debrecen

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Senki
2011. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tisztelettel tettem közzé a helyesbítésemet, mert szerintem a jós, és a sorselemző két külön dolog.

Szeretettel Elvira

2011. okt. 24. 19:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem adtak meg és nem is kerestek innen. Mondjuk ha enyém lenne az oldal kimoderálnám a reklámokat:-))) Ügyesen reklámozod magad:-)) Gratulálok. Őszintén.

Kár, hogy nem vagy igazi pszichológus.Ügyes!

2011. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves Ismeretlen.

Látsz egyetlen telefonszámot, vagy címet?A google-ban a nevem alatti dolgok, nos az igen, az minősülhet reklámnak. Ott találtam meg a kérdést erről az oldalról.

Jó egészséget kívánok.

2011. okt. 27. 21:17
 5/15 anonim válasza:

Igaza van a válasz adójának. NEM PARAPSZICHOLÓGUS, hanem egy sarlatán. Etikailag is megkérdőjelezhető e tevékenysége, mint párkapcsolati tanácsadó!

Előadásain mindig osztogatja a névjegyeit. Van még aki bedől neki.

2011. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves Levélíró.

Sarlatán?

Nos igencsak rosz tapasztalatai lehetnek, ha csak ennyi maradt meg belőlük.

Bizonyára volt egy párkapcsolati tanácsadáson, ahol nem az Ön javára fordultak a dolgok,és nem egyeztek az Ön elképzeléseivel,akaratával.

Nagyon örülnék ha segíthetnék, amennyiben nyilvánosan megváltoztatná a rólam,és kollegáimról alkotott véleményét.

Miből adodott ez a félreinformálódás?

Ha ott lett volna egy előadásomon is,tudhatná, hogy hogyan dolgozunk én, és neves kollegáim.

Vagy ott volt? Melyiken?

Mert, ha ott személyesen nem mert tőlem kérdezni,miért ezt a nyilvános oldalt választotta? Mert ez így erősen kimeríti a hitelrontás,becsületsértés témakörét!

Ha lett volna nálam, vagy megtisztelt volna személyesen az előadásomon, mint ahogy azt sokan teszik, nem kellene ehhez az eszközhöz folymodnia.

Javaslom, írjon a személyes póstafiókomra, mielőtt még kitiltanák erről az oldalról.

Bár tényleg itt lehet megkérdezni sokmindent, a sértegetés viszont nem KÉRDÉS.

Szeretettel várom személyes póstafiókomon.

Jónási Elvira diplomás parapszichológus.

2011. okt. 28. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan,hogy diplomás parapszichológus nincs. Erős túlzás diplomásnak nevezni valakit aki ilyen tanfolyamot végez:)

Erről ennyit:-))

A reklámötlet vbiszont nem rossz, hogy egy álkérdésre ,,mintha keresték volna" ide tette magát:-)) Tényleg Ügyes!

2011. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Volt már több írás az uccsó témában. Diplomás parapszichlógus valóban nincs. Ilyen valódi végzettség nem létezik.Akinek párkapcsolati tanácsokra van mindenképp szüksége, menjen igazi pszichológushoz, a para az kamu.
2011. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves levelezők.


Mindamellett, hogy nem baj, ha nem tájékozottak ebben a témában, van az országban több akreditált szabadegyetem, ahol bizony DIPLOMÁT adnak, több éven keresztül tanulunk,pld:Tarr Bence Szintézis Szabadegyetem, Főnix Parapszichológiai szabadegyetem,Parapszichológiai Akadémia,Nemzetközi Metafizikai Akadémia,és Szabadegyetem, Kirko Ezoterikus Szabadegyetem, Salzburg, Oroszország,és még számtalan ország ontja a JÓ szakembereket. Több helyen akadémiák,egyetemek képeznek minket, párunk 10-14 év tanulást tud már magunk után!Szóval kedves Levélírók,azért utána kellene nézni mielőtt kijelentünk valamit....

Nem tartom himi-humi tanfolyamra járkálásnak,azt a helyet,ahol több éven át profi kronobiológiát,asztrológiát, kínai gyógyászatot, metafizikát, energiagyógyászatot,klinikai szakpszichológiát,és még sok mást tanulunk, majd gyógyítunk, segítünk. Az elhivatottak nevében azért engedtessék meg, hogy kikérjem magunknak a sértegetést.


Egyébként, meg nem kell minket elismerni, mi anélkül is végezzük a dolgunkat, és örömmel vesszük, ha hozzánk fordulnak.

Reklám? Nem! Utána kellene ennek is nézni a Google-ban, nem csak vádaskodni.Azt írtam, hogy csak helyesbítés, mert tényleg nem jósolunk, akik komolyan vesszük a feladatunkat.


Szeretettel Elvira.

2011. okt. 28. 22:15
 10/15 anonim válasza:
9%

Szetetettel üdvözlök Mindenkit.


Nem mintha a Tisztelt Kollegina védelemre szorulna,de mint egy internetes tanácsadó közösség vezetője úgy érzem, hogy meg kell köszönnöm, amit értünk is tesz.

Jómagam a pszichológia doktora, a parapszichológia professzora vagyok,három diplomám van ebben a témakörben,csak így egyszerűen.

Ismerem Elvira munkásságát,nem kis felkészültségről tesz tanúságot.

A "para"nem kamu, hanem jelentése van.

Ezen az oldalon az ember fia azt feltételezné, hogy nem vitatkozásokat kénytelen megválaszolni, hanem kérdéseket.

Baráti öleléssel....én nem élnék a reklám lehetőségével, nehogy engem is megvádoljanak.

2011. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!