Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az ember képes látni az aurát?

Az ember képes látni az aurát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
ha igen, akkor hogyan lehet megtanulni? vagy akár a 3D-s képek olvasását..
2009. júl. 22. 16:34
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Igen!

Vannak olyan képességű emberek, akik látják a többi ember auráját...

Állítólag a kisgyerekek többsége is látja, aztán szép lassan ez a képességük eltűnik.


Úgy olvastam, hogy meg lehet tanulni az aurát látni, de még sosem próbáltam, pedig biztosan érdekes lehet.

2009. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Én a legbelsőt, ami áttetsző-opálos, látom. A legkisebb 1,5 cm, a legnagyobb 6 cm volt, amit láttam. Sose gyakoroltam. Anyu is látja, és a férjem is, pedig nem vagyunk máguscsalád. :D Színest egyetlen egyszer láttam, amikor a kezeimet nézegettem, kékes-zöldben, 1 cm-esnek, de lehet, hogy az csak optikai csalódás volt. Egyébként sokak szerint marhaság az egész, és nem létezik aura. Csak nem értem, akkor hogy csukhattam be a szemem, amikor a forró olaj kifröccsent hang és látvány nélkül. Mindenesetre szerintem valamiféle védőmezőszerűségünk van, vagy szimpla kisugárzás, amit látok, nem tudom. De nem is mindig látom, csak ha kipihent vagyok.
2009. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

na tök jó!:D én hiszek benne egyébként, meg lehet tanulni biztosan, sok gyakorlás teszi az embert pl: [link]

na én rajta vagyok a témán

2009. júl. 22. 17:20
 5/27 anonim ***** válasza:
38%

Az aura egy optikai csalódás.


Nézz egy piros tárgyat egy percig, aztán nézz egy fehér falra. Zöld foltot látsz.


Utána nézz egy piros tárgyat, ahogy fehér fal előtt van. Időnként zöld körvonal fog remegni körülötte, ugyanis amikor egy irányba nézel, akkor nem mindig teljesen mozdulatlan a szemgolyód, és időnként átfedések alakulnak ki a fehér háttér és a piros előtér között.


Ugyanez az emberre is igaz. Az ember hasonló "aurát" hagy maga után, csak ez kevésbé élénk, mint egy rikító színű tárgyé egy fehér fal előtt. Az "auralátáshoz" csupán az kell, hogy fehér vagy pasztellszín fel előtt valakit hosszabb ideig nézz.

2009. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
84%

Mi az ember aurája??? (pontosan megfogalmazva)

Egyébként:

Az elektromágneses színkép kb. 400-800 nm-es tartományába eső sugárzás látható az emberi szem számára, más nem.

2009. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, miért kellett lepontozni. Egyébként tök mindegy, milyen színű fal előtt áll az illető, még akkor is látom, ha kupi van mögötte. Amúgy pedig tudtommal az, amikor sokáig nézel valakit, és meglátod az aurának hitt valamit, ami egyébként nem aura, aztán a megfigyelt emberünk elmozdul, a képe ottmarad. Az aura viszont vele mozog. És amit én látok, az is vele mozog.
2009. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
23%
Akkor te minden bizonnyal gyógyszeres kezelésre szorulsz.
2009. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Egyik ismerősöm komolyan foglalkozik ezzel és nagyon tisztán látja az aurákat. Tehát ilyen is van. Nem kell elhinni, de létezik.
2009. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Vannak olyan képességu emberek, akik látják.

Én nem látom, de sokszor megérzem, hogy valakinek milyen. Mondjuk én egész életemben biztosra tudtam, hogy indigó vagyok, vagyis kék-lila az aurám, és tényleg olyan, mert voltam fényképeztetni.

Amúgy a kisgyerekek/babák látják az aurát, szellemet és minden ilyen dolgot, megéreznek dolgokat, de sajnos a szulok kinevelik beloluk..:( Pedig ez alapvato emberi tulajdonságnak kellene, hogy legyen. Nem szabadna elzárkózni más dolgok elol!

2009. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!