Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi történik körülöttem?...

Mi történik körülöttem? Szellem jár nálam vagy csak képzelődök?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom, egy kertes ház egyik egyszobás lakáskájában. Még májusban meghalt a tulajdonosa. Az utóbbi időben nagyon rosszul alszom, nemegyszer elkapott az az érzés, hogy valaki figyel, hogy nem vagyok egyedül. Néha furcsa hangokat hallok, recsegés, kopogás, vagy pl. múlt éjjel, miután lefeküdtem, az ágy mellől hallottam, mintha egy macska fújna. Iszonyatosan megijedtem. Elképzelhető, hogy a ház tulajdonosának a szelleme tér vissza? Vagy csak túl sok a stressz az életemben, és képzelődök? Ha szellem jár nálam, mit tehetnék, hogy ne jöjjön? Kell tőle komolyabban félnem? Árthat nekem?

2012. aug. 18. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ártani legfeljebb úgy, hogy félsz és az idegeid tönkremennek. Az emberek nem nagyon maradnak hátra a haláluk után, mert az nem kényelmes állapot. Az emlékeik hátramaradhatnak, de az is csak ha nagyon erős érzelmek táplálják. A lélek pedig csak nagyon súlyos esetben. Tippre nem ölték meg, vagy nem lett öngyilkos az illető, úgyhogy nagyon kicsi az esélye, hogy visszajárna. Ha félsz, akassz az ágyad fölé egy zsályagallyat, és zsályát égetve füstölőzd be a szobát. A hagyomány szerint a zsálya az egyik olyan növény ami távol tartja a rossz szellemeket.
2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 x) ***** válasza:
Régi a ház? Mert a régi házakban gyakran előfordulnak ilyenek. Hajópadló van esetleg? Mert az kifejezetten az a dolog ami anélkül recseg hogy hozzáérne valami. A macska hangját pedig félálomban képzelhetted is, velem is előfordult.
2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A recsegés a régi házaknál a faszerkezetből is jöhet. Nekünk is régi szerkezetű volt a tetőnk nem sokkal ezelőttig, és a hőtágulástól elég félelmetes hangokat tudott kiadni. A ház másik fele ahol nem mi laktunk meg pláne mert azt hagyták lepusztulni.
2012. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem régi ház, illetve nem újépítésű, de 30 évesnél biztos nem öregebb. Faszerkezet a tetőben van, de még ott a padlás fölöttem. És járólap van illetve szőnyeg.
2012. aug. 18. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A szőnyeg mérsékelten nyikorog:D Ha félsz továbbra is ott a zsályás megoldás. Ha olyat nem tudsz szerezni a fekete üröm is jó, csak annak büdös a füstje. Tippre pont ezért hatásos.
2012. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na nézzük csak:Mért nem léteznek szellemek: 1.Tudományos tények bizonyítják,és annál nincs fontosabb.2.Az ember ha már egy kevés zajt hall este,akár be is beszélheti magának,hogy léteznek szellemek.Este a konyhában zajokat hallottam,féltem,de csak a macska volt.Egyébként,ha létezne is szellem,nem tudna fizikailag bántani.Talán ideges lehet vagy.
2012. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Illetve talán ideges vagy.* elrontottam a végét.
2012. aug. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 rezeda2 válasza:
Semmiképpen sem árthat.De, hogy teljesen biztos legyél benne, minden héten tegyél egy friss levendula csokrot a párnád alá.
2012. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szellemek nincsenek.
2012. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Karesz6969 ***** válasza:
Ne legyél ebben olyan magabiztos utolsó...
2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!