Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megöltem egy legyet már...

Megöltem egy legyet már jóideje idegesít, de most lelkiismeret furdalásom lett, ez normális?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért de ahogy belegondoltam.. mi jogon vehetem én el más élőlények életét?:(
2012. okt. 27. 23:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Normâlis!
2012. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is néha van, de inkább a pókok miatt. Legyek miatt ritkán.
2012. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hiába nem okos élőlény meg egyéb de attol még élőlény, és lelke van.
2012. okt. 27. 23:45
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Igen, senkinek nincs joga elvenni másik élőlény életét, mégis sokan megteszik.

Nem gondoltad hogy légy is szeretett volna élni?

Máskor előbb gondolkozz el ezen...

2012. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

Mondd , te normális vagy ?

Szegény légy , gondolom nem akart kimenni a hidegre,így meghúzódott volna nállad éjszakára és te végeztél vele ?

Ezért holnap keres másikat és engedd be !!!

2012. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg a szúnyog a kedvenc állatom és tudod milyen rossz érzés látni,hogy az emberek ölik őket???:'(

Na jó,amúgy ez sztem nem parapszichológia,akkor inkább már pszichológia téma.És többet ne ölj legyet,inkább engedd szabadon!xDD

2012. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Ki a hidegbe? Hogy megfagyjon? Inkább alakíts ki legyeknek egy külön szobát, ahol meghúzhatják magukat.
2012. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen jogon. De remélem, hogy húst se ettél még. Meg zöldséget, meg gyümölcsöt. Azok is élőlények ám. Szóval ez a legyes ügy ez végzetes hiba volt. Készülj fel mert valószínűleg kísérteni fog a kis aranyos zümmögő szelleme.

Zümm... Zümm... Én vagyok az, a légy. Szólok a még életben hagyott rovar haveroknak. Hehe, kicsinálunk... Zümm... Zümm...

/Pedig elhatároztam, hogy nem írogatok hülyeségeket kérdésekre. Ez van, gyenge vagyok./

2012. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdésekre hülyeségeket írni szabad. Ezt mindenki tudja.
2012. okt. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Jó akkor én is hülye vagyok nem érdekel, de nekem is volt már ilyen, sőt mindig ez van, ha egy bogarat bántok. Rettentően utálom őket, mégis amikor leütöm őket, rosszul leszek lelkileg... :/ valahogy ezen túl kell jutni magadba, elfogadni, hogy megtörtént de legközelebb igyekszel kíméletesebben megoldani! :)
2012. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!