Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » SEGÍTSÉG! Létezhez, hogy...

SEGÍTSÉG! Létezhez, hogy rontás van a házamon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja vettünk a párommal egy házat.3 hete beköltöztünk,de azóta csak rossz történt.

Tönkrement a kocsink,elromlott a tévénk és a számítógép is,a mosógép haldoklik,a kályha is nyűglődik. van huzata,meg a kémény is jó,de még a papír se akar benne itt égni.. idáig működött.. :s

Anyagilag is egyre lejjebb csúszunk,pedig nem hitelből vettük,nem fizetünk törlesztőt sem..

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?


Nagyon félek,mert 35 hetes terhes vagyok,nemsokára megérkezik a kislányom,és nagyon tartok tőle hogy esetleg neki is baja lehet..



2012. nov. 30. 09:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Régebben hasonló "cipőben jártam"én is.Egy idő után rájöttünk hogy nincs rontás a házon,csak nehéz volt a kezdet.El romlott a hűtő,lett egy luk a tetőn(az esővíz gyönyörűen folyt be),a tv tönkrement...

A véletlen egybeesések sorozata volt ez.

Egy kis idő után helyrejött minden;)

40/F

2012. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem igazad lesz :)
2012. nov. 30. 09:56
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A rontás ostoba babona, mert ilyen nincs. Ha a dolgaitok régiek voltak, akkor természetes, hogy elromolnak.

Szinte mindig igaz, hogy ha valami elromlik, akkor még néhány dolog is el fog romlani. Ezt a régi házban lakók is megtapasztalják.

2012. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Az elektromos gépek meghibásodását okozhatja, hogy új helyükön gyakori az áramkimaradás, túlfeszültség keletkezhet, lehet feszültségingadozás; ilyenekkel mi is szembesültünk költözés után. Azóta "tele van a lakás" túlfeszültség ellen védő elosztóval.

A kályhabegyújtás ilyen átmeneti időkben problémás. A levegő jó áramlásához hőkülönbség kell, a melegebb helyről áramlik a hidegebb felé. Na de most, mikor közel annyi van kint, mint bent? Ha kint markánsan hidegebb lesz, akkor majd áramlik a levegő, "mint a huzat".

A pénz meg költözéskor megszaladhat, nem tudom mennyire akkurátusan figyeltek rá.

A kocsi meg bármikor meghibásodhat. Nem tudom mi baja lett, de lehet, hogy a költözés során jobban igénybe volt véve.

Ha tart valamitől (eszerint rontástól), akkor erősebben érzékeli a mindennapi gondokat.

Nem tudom milyen okból költöztek. Ha esetleg nem örömmel, vagy örült, csak tartott a változásoktól: ezek a szorongások is lehetnek okai, hogy borúsan látja a körülményeket.

Vegyen mély levegőt, határozza el erősen, hogy bátor és boldog lesz - már csak a leendő pici érdekében is. Ismerkedjen minél több új szomszéddal, akiknél majd megtapasztalhatja, hogy lehet ott élni és nem üldözi őket a balsors.

És leírom a végére, hogy rontás nincs, de tartok attól, hogy ha hisz benne, akkor nem nekem fog hinni.

2012. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy nem hittem benne idáig. Soha ilyesmivel nem álltam szemben.Csak a napokban fordult meg a fejemben ilyesmi.

Nincs áramkimaradás,nincs túlfeszültség.. semmi ilyesmi..

A pénzt idáig is be tudtuk osztani,nem volt semmi gond...

Az autó más kérdés,napi használatban van,amiatt is elromolhatott,ezzel még nem is lenne semmi.

A számítógépem nincs fél éves..

A mosógépem kb 2 éves..

És nem gondolnám hogy minden egyszerre megy tönkre.. hogy ok nélkül van ilyen..


Tudom én,hogy ami elromolhat,el is romlik,meg hogy 3 a magyar igazság..


A ház pedig.. évek óta vártunk a lehetőségre,hogy végre saját házat tudjunk venni,és elköltözzünk az albérletből.Nem volt kétségünk hogy ez a jó döntés,és nagyon vártuk mind a ketten..

Én csak nem értem.. komolyan van olyan hogy minden egyszerre menjen tönkre,és minden létező nyavalya utolér minket egyszerre???

Lehet hogy tényleg nincs rontás,vagy ilyesmi,és csak az eszem kezd elmenni,így a terhesség végére? :D

2012. nov. 30. 12:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Hogy éltek a házban az előttetek lakók?Tudtok erről valamit?Milyen körülmények között vettétek a házat?Nem volt esetleg árverezett?
2012. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérem, hogy akkor gondoljon arra, hogy a rossz dolgok már túl vannak, nem kell már tartani tőlük.

Olvasson vicceket, nézzen vicces videókat és szeresse az egész világot, akár megérdemli, akár nem.

Tilos aggódni! Tessék boldognak lenni! Kötelezőőőő! Irgum-burgum.

2012. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Rontás van a házadon.
2012. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy régóta lakatlan a ház, és most felkavartátok az energiákat.

Nyugodj meg, baj nem lesz sem veletek, sem a babáddal!!

Írok privit.

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 sokkérdés-,- válasza:
0%

Kedves 13:46...

Ez most komoly?!

szégény komolyan kérdezte te meg csak viccesnek gondoltad ezt , de nem az!

2012. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!