Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Arra keltem egy éjjel, hogy...

Valaki28 kérdése:

Arra keltem egy éjjel, hogy valaki a nevemen szólított 2szer is. Tudna esetleg valaki értelmes magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Másodjára felkeltem mondtam tessék? mire leesett,hogy senki nincs a szobába egy fehér árnyon kívűl...

Sok minden megéltem hasonló témával kapcsolatban,de ilyenben még nem volt részem.

Ezért csak értelmes magyarázatot írjatok!Köszönöm!


2013. júl. 11. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

"Ezért csak értelmes magyarázatot írjatok!"


Itt ezt felesleges kiírni...

2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fehér árnyék? ilyen nem létezik, mert akkor az már nem árnyék volt, max valamilyen fény vetülhetett oda. és biztos aludhattál, tudod amikor az ember félálomban van, hajlamos hangokat hallani, ilyenkor a kezdődő álom hangjait hallja.
2013. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"mire leesett,hogy senki nincs a szobába egy fehér árnyon kívűl..." ha ez neked nem egyértelmű akkor csak képzelted, de ha tudod mire gondolok akkor onnan menny nagyon nagyon messze...
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A rézf**zú bagoly.
2013. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Álmodtad.Sok emberrel megtörtént

már. Agyi tevékenység , semmi extra,megnyugod

hatsz

2013. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor előfordult, hogy este arra riadok fel, hogy valaki szólongat.

Ijesztő és érdekes, de szerintem semmi megmagyarázhatatlan nincs benne. Ezt valszeg az agyad műveli valahogy, bár nemtom, hogy, nem nagyon értek hozzá.

2013. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha azt akarod hallani, hogy valami szellem volt, tőlem ne várd a választ. Én azt mondom, álmodtad az egészet.
2013. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
álmodtál
2013. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én amikor álmodtam azt álmodtam h valaki lefénymásolt egy lámpát és abban a pillanatban minden izzó égett még a rossz is hogy megvakul ki nem teszi szeme elé a kezét de ez rémálom volt szerintetek mi a mondanivalója az álomnak?
2013. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hermannka, az álmoknak nincs mondanivalója. A múltban átélt, olvasott, filmen látott, vagy elképzelt történésekből összeollózott "videók" ezek.
2013. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!