Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Általában elég szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal. Legalábbis igyekszem megmagyarázni a dolgokat, de ez a mostani esetet nem tudom hovát tenni.

Ülök az ágyamon törökülésben, ölemben a laptop, netezek. Mellettem a macskám fekszik az ágyon. Hirtelen valmi nagyon furcsát hallottam. Leginkább arra a hangra hasonlított, amit a galambok adnak ki. De nem kintről jött (a környéken nem élnek galambok-nem város), hanem mintha karnyújtásnyira az arcomtól, egy kicsit balra adta volna ki valami. Először azt hittem képzelődök, de aztán ránéztem a macskára, és ő is felfigyelt a hangra. Nem tartott sokkáig, kb 3-5 másodpercig. Most elléggé zavarodott vagyok, mert nem tudom mi lehetett.



2013. dec. 23. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még többször előfordul, akkor írj majd addig nem mondanék rá semmi biztosat. Ha már galamb...->"szentlélek" bocs,csak következtetek, de télleg írj, ha többször is előfordul. Cső.
2013. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem többször előfordult már ilyen. Mindig késő este, éjszaka, hajnalban. Én a külső hangokkal magyarázom, mert azokat néha tényleg úgy érzékelem, mintha közvetlen mellőlem jönnének. Pl. autók elsuhanása, állatok mozgása a ház körül...
2013. dec. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az autók elsuhanása dolog már velem is előfordult, de ez valami egészen más volt. Nagyjából olyan távolságról jött, mint ahogyan egy hozzád beszélő ember állna, talán egy kicsit magasabbról, mint ahogy én ültem. Csakhogy beszéd helyett ez a furcsa hang jött. Leginkább a galamb turbékolására (azt hiszem ez a helyes kifejezés) hasonlított. Nem hiszem, hogy galamb lett volna, mert azok elég ritkák errefelé. A kutyák általában még hangkiadás nélkül is ugatják a madarakat az udvaron, de most semmi.

Első kérdező. Nem történt meg, csak egyszer. Mi van akkor, ha netalán újra megtörténik? :l

Próbáltam rájönni, mi adhatta ki.

A laptopom kizárva, mert általában nincs hangerő rajta, ha mégis, akkor éppen azt hallgatom.

Telefon nem volt a szobában.

Macska a másik oldalt.

Ez a szoba elég messze van az úttesttől, tehát autó sem lehetett.

Az ablak be volt zárva-nem kintről hallottam.

Ha mégis kintről jött valami, akkor eddig miért nem hallottam hasonlót,hiszen nem történt semmi változás az előző állapotokhoz képest.

Lehet, hogy csak hallucináltam, de akkor a macska miért figyelt fel a hangra.

Lehet, hogy csoportos hallucináció volt? :)

2013. dec. 25. 21:04
 4/4 anonim válasza:
A macska nem lehet hogy nem a hangra figyelt fel, hanem rád, hogy hirtelen odanéztél/megmozdultál?
2014. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!