Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Hogyan bizonyosodhatnék meg róla? Humorheroldok kíméljenek

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Mostanában nem sokat alszom otthon (kolis vagyok). De amikor hazamegyek néha éjszaka megmagyarázhatatlan zörejeket hallok. Nem mindig, de előfordul. Kopogás, csepegés, cuppogás stb. Nem is foglalkoztam vele, mert nem tartottam fontosnak. Aztán valamelyik este éppen lefeküdtem. Már kezdem bóbiskolni, mikor a fejem mellől, az ágy végében valami bugyborékoló hangot hallottam. Gondoltam, csak képzelődöm, de újra hallottam. Felkapcsoltam a lámpát, hogy megnézzem mi az. Persze semmi. aztán elkezdett megint cuppogni, nem is cuppogni. Hanem inkább egy halk puszira emlékeztető hang jönni a falból. A falipolcom irányából.Persze át is néztem, de semmi. Nem ritmusos hang volt, néha gyakrabban, néha sűrűbben hallottam. Kezdem beparázni. Aztán elkezdtem hallani a szoba másik végéből is. A hideg is elkezdett futkosni a hátamon. Valamiért jó ötletnek tartottam, ha elkezdek beszélni. Szép nyugodtan elmondtam, hogy szeretnék aludni, mert holnap nehéz napom lesz. Aztán eszembe jutott megkérdezni, hogy van e itt valaki még. Megkértem, hogy az igen válaszra cuppantson kettőt, a nemre pedig egyet. És most jön a java. Nem nézzetek hülyének.

Megkérdeztem tőle, hogy itt van-e? Erre egy kis szünet, majd kettő cuppogás

Megkérdeztem, hogy szellem-e? Erre egy gyors cuppogás.

A kérdések közt szünetet tartottam, tehát nem lehetett véletlen. Nem tudatos megfontolásól, hanem mert nem tudtam magamhoz térni, hogy kivel beszélek, és hogy most mi van.

Egymás után megkérdeztem többször is, hogy itt van e? Mindre két cuppogás volt a válasz egy kis gondolkodás után.

Aztán kérdeztem tőle midenfélét, ami eszembe jutott. Most nem írnék le mindent, mert nem is emlékszem pontosan. Azt talán megkérdeztem, hogy véges-e a világegyetem-nem. Akkor végtelen-e --igen. No comment. Nem jutott eszembe olyan kérdés, amivel teljességgel meggyőződhettem volna. Elég jól elbeszélgettünk. Megkérdeztem, hogy ő valami természetfeletti lény? Válasz öööö nem emlékszem pontosan.

Aztán lassan kezdtem álmosodni, és megnyugodni. De mikor megkérdeztem ,hogy lefeküdhetek- erőteljes nem. Ja igen az elején megkérdeztem, hogy kérdezzem meg ki vagy? --igen. Ekor keztem találgatni. Közben végig az mondogattam, hogy kérlek ne jelenj meg, mert idegbajt kapok.

Megkérdeztem, hogy csak ebben a házban szokott jelen lenni?--Igen Nem jönne velem --nem. Ha valakinek elmondom, el fogja hinni--nem. :(

Na mindegy. Igy utólag próbélnám értékelni az eseményeket, hogy valósak voltak-e? nem csak az agyam játszott velem?

A cuppogást am mindenki hallja a házban, de oda se hederítenek rá, ahogy én sem, egészen mostanáig.

Mit csináljak?

azt leírnám, h most a koliban vagyok. Tehát nem tudok semmit sem tenni.

Mit tanácsoltok?

Legközelebb másfél hét múlva leszek otthon.

Nem tudom, hogy bizonyíthatnám be nektek. Írjatok egy kérdést, amivel igennel, v nemmel lehet válaszolni. Megpróbálom megkérdezni. És leírom a választ.

Ez egy kicsit hosszúra sikeredett, de még új bennem az élmény.


2014. jan. 6. 17:44
1 2 3
 1/22 Janiki válasza:
23%

Kedves...

Megírnád ezt egy olyan honlapba fórumba ahol biztosan nem fog senki gúnyolódni rajtad.? Ezt a honlapot most indítottam és pont ilyen és ehhez hasonló történetekért.

[link] Természetesen ne írd újra hanem másold ki és úgy illeszd be.

Semmi bajod csak nagyon jó médium vagy.

Ha gondolod keress meg. Magyari János reiki mester

janiki74@gmail.com És meg lehet oldani a dolgot. Egyébbként Reiki távkezeléssel foglalkozom ami már önmagában sokaknak hihetetlen. orommel-letezni.hu

2014. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a cupavölgyi cuppogó makákóember és eljött érted
2014. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

én ilyeneket kérdeznék tőle ,hogy :

-bántani akar-e

-figyelmeztetni akar -e vmire

-jó szándékkal van-e ott.

-van-e valami feladata/neked feladatod

-találd valahogy ki ,h micsoda, ha nem szellem

-itt lesz-e végig

-itt van -e régóta

-csak veled kommunikál-e +derítsd ki ,h miért

-hol van napközben


kb ilyeneket. De írd majd meg ,hogy mi a helyzet mert érdekel. Jah meg ha ottmarad sokáig mondd meg neki,hogy végigmindod az abc-t és ha olyan betűhöz érsz ami van a nevében cuppantson egyet. Ha megvan az összes betű kérdezgesd végig ,h pl: a G az első betű? ...ez alapján ki tudod találni a nevét vagy ,h mi ő és rágooglizhatsz. Ha valamit talál a google akkor elég egyértelmű választ kapsz a kérdésedre.

2014. jan. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú válaszokat.

Kedves első, nem igazán értem, mi az összefüggés, a reiki, és az esetem között. Kérlek, magyarázd el, mert kezdem azt hinni, válaszod csak egy jól irányzott reklám :s

Kedves második. Rendben, megkérdezem, amint hazaértem. Kicsit utánaolvastam a témának, és szinte mindenhol az írják, h kerülni kell a kapcsolatfelvételt.

Így utólag olvasva, lehet, h kissé hihetetlennek tűnik. De nem kamukérdés.

Ez az ábécés dolog nem hiszem, működik, mert megkértem, hogy segítsen kitalálni, melyik tételt húzom majd. :) úGy kérdeztem, h: Az első tíz közül?---nem. A tizediktől, a huszadikig?--nem. Húsztól harmincig--nem.

Ha nem szellem, akkor mi lehet?

Mondanál(tok) egy olyan kérdést, amire én biztosan nem tudhatom a választ, de te(ti) igen? megkérdezném majd tőle azt is, és sztem így kiderülne, ha csak a képzeletem játszana velem.

2014. jan. 7. 08:54
 5/22 A kérdező kommentje:
Pardon, harmadikat akartam írni.
2014. jan. 7. 08:55
 6/22 Laylah ***** válasza:
100%
Én tökre örülnék egy ilyennek! :D Abba azért gondolj bele, hogy ha bántani akart volna, már régen megtehette volna, szóval nincs mitől félned. Kérdezd meg tőle, hogy mondjuk Belial démonnak a rangja báró, gróf, herceg vagy király (te meg addig ne nézz utána). :D Egyébként #3 jó kérdéseket írt. :)
2014. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Az nem cuppogás volt, hanem flap-flap
2014. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Missi_Key ***** válasza:

hát máskor arra kérd h jelenjen meg..

am nem lehet h szüleid sexeltek a másik szobában, és jól megszivattak?

2014. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

6os. Megkérdezem. Nem nézek utána, bár mardos a kíváncsiság. :)

7es. Ha ez most poén akart lenni, akkor ha-ha-ha. Ha meg nem, akkor meg biztosan nem az volt.

8-as

A szomszéd szobákban egyáltalán nem alszik senki. egyik egy nappali, másik fürdőszoba. Az én szobám meg átjáróház. De ez van, ezt kell szeretni. A megjelenés kéréssel meg kicsit várnék, először az ajánlott kérdéseket tezsem fel, és ha minden klaffol, akkor talán. Attól félek, ha én keresem a kapcsolatot, nem fog válaszolni. Majd meglátjuk, mi lesz már nagyon várom. Remélem, nem pöccen be :)

2014. jan. 7. 18:58
 10/22 Passiflora ***** válasza:
Én valószínűleg azt kérdezném meg tőle, hogy van-e segítségre szüksége ahhoz, hogy átjusson a neki megfelelő létsíkra.
2014. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!