Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elképesztő: látjuk a jövőt,...

Elképesztő: látjuk a jövőt, és már bizonyíték is van rá! Lehet hogy minden már régen megtőrténet egyszer?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


The New Scientist (newscientist.com) cikke nyomán tudományos módszerekkel sikerült a prekogníciót bizonyítani. Habár a nyitott spirituuális gondolkodók régóta tisztában vannak ennek valóság tartalmával, most felötlött bennem egy kérdés : Mi van, ha pusztán azért látjuk a jövőt, mert már megtőrtént?


A természetben a legegyszerűbb dolgokat megfigyelve azt láthatod, hogy ugyanazon köröket futja. Az óra állandóan körbejár ugyanazokat a pályákat leróván. A bolygó a nap körül is ugyanazon pályán halad, mindíg körbe körbe. A körben az örök szó található kÖRÖK, az örök szó amolyan metafóra. Lehetséges, hogy a valóság is ilyen. A bölcs fizikusok szerint a részben az egész !


*


Lehetséges, hogy azért látjuk a jövőt, mert minden esemény állandóan ismétlődik a végtelenségig ? Lehetséges, hogy amint végetért a világ és újra egyéválik minden létező Istennel vagy Nirvanával illetve ahogyan tetszik. Minden kiszakad az egységből és pontosan ugyanúgy fog minden cselekedet, minden esemény lejátszódni ? Örökkön örökké ?


Ezt a kis olvasnivalót had ajánljam figyelmetekbe : [link]



#tudomány #Isten #kvantumfizika #prekodníció #new scientist
2014. ápr. 14. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A jövő végleges? nincs végzet, csak

ha magad is bevégzed! amikor az univerzum elpusztul egy másik veszi kezdetét a Föld pusztulása lesz az emberiség vége! meglásd egy napon eljő a világvége mert így szólt az Úr porból lettél és porrá lesze ember! nem vagy halhatatlan mert, ami egyszer megszületett az halálra van ítélve nincs jövőd, ha nem élsz jövőnket a döntéseink alakítják.

2014. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

mi az ügynökségen úgy tanuljuk, hogy a jövőt mi irányítjuk.

de azért ha valami nem jól sikerülne, ott a MIB 3ból megismert fegyverünk, ami által mindig tudunk változtatni a múlton, és így a jövőt is befolyásoljuk.

csak ennyit akartam, de már ezzel is sokat mondtam.

üdv:

egy sokat szövegelő hivatásos

2014. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

"A körben az örök szó található kÖRÖK, az örök szó amolyan metafóra."

Gratulálok, a pszichológián kívül már az etimológiába is belekontárkodsz. De nem, ez nem lehet bizonyítéka semminek.

"Lehetséges, hogy azért látjuk a jövőt, mert minden esemény állandóan ismétlődik a végtelenségig ? "

Lehetséges - az esélye akkora, mintha megnyernéd a lottó ötöst, úgy, hogy egy repülőgépen zuhansz, mert eltalált egy aszteroida, amin egy földönkívüli csontváza van. Csak a példa kedvéért. De mivel a tudomány központja nem a statisztika, ezért mondhatjuk, hogy nem lehetséges.

"Lehetséges, hogy amint végetért a világ és újra egyéválik minden létező Istennel vagy Nirvanával illetve ahogyan tetszik."

Nem.

"Minden kiszakad az egységből és pontosan ugyanúgy fog minden cselekedet, minden esemény lejátszódni ? Örökkön örökké ? "

Nem.

"Ezt a kis olvasnivalót had ajánljam figyelmetekbe : [link]

Én is hadd ajánljak egy olvasnivalót a figyelmedbe: [link]

2014. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre aki látja a jövőt, ne mondjon mást nekem, csak öt számot erre a hétre.

Én biztosan tudom az öt számot, ami nyer. Csak azt nem tudom melyik héten...

2014. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Egy a baj ezzel a kérdéssel (és a kérdező többi kérdésével). Az, hogy ez nem kérdés, hanem egy blogbejegyzés, egy cikk.

Ez az oldal arra való, hogy ha valakinek szüksége van válaszra, akkor itt több embert megkérdezhessen. Nem hírközlésre, ismeretterjesztésre.

2014. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Tom Benko ***** válasza:
@5: Még ha ismeretet terjesztene...
2014. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

"A bolygó a nap körül is ugyanazon pályán halad, mindíg körbe körbe. "


Miféle fizikus az, aki nem hallott pl. a Merkúr perihéliumáról és annak jelentőségéről? Onnan már igen könnyen belátható, hogy ez az egész kérdés egy óriási baromság.

2014. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
88%
Kicsit utánanéztem ennek a New Scientistnek. Jobb lenne, ha inkább egy peer-reviewed folyóiratra hivatkoznál, mondjuk Nature vagy Science.
2014. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
nincs sors. előre semmi nincs megírva. Te döntöd el mit csinálsz.
2014. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A szkeptikusoktól elvárnám az értelmes választ
2014. júl. 26. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!