Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a Nana vége (a mangában)?

Mi a Nana vége (a mangában)?

Figyelt kérdés

Meg az hogy befejezték-e már ?

Vagy még mindig fut ?

A válszokat előre is köszi . :)



2016. aug. 23. 22:59
 1/7 anonim válasza:
38%

Hachi szakított Nobuval, együtt maradt Takumival, akibe továbbra is szerelmes volt Reira, közben az ő kapcsolatuk elmélyült Shinnel, Shin megmondta, hogy nem kell többet fizetnie neki pl.

Nana és Ren esküvőt terveztek, közben a Blast készült a nagy koncertjükre. "Harcoltak" egymás ellen a Trapnesttel.

Hachi meg Nana külön költöztek, helyesebben Takumi elköltöztette Hachit egy luxusapartmanba, míg Nana ott maradt egyedül.

A végén együtt akarták nézni a tűzijátékot, de Hachi nem ment el, mert találkozott Shoujival akivel lelkiztek...

Végül volt egy jövőbe tekintős rész, ahol Hachi már a babájával volt, és mind együtt voltak, Nobu ajándékot vett a kicsinek, végül megmondta - vagy csak utalás volt, erre már nem emlékszem -, Hachinak, hogy még mindig szereti.

Nagyjából ennyi volt...

Aztán majd valamikor lesz második évad, ahol... Hm, lesznek meglepetések, csak ajánlani tudom a mangát!



ajánlom hogy nézd végig én nagyon sokszor majdnem elbőgtem magam

2016. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi ! :)

Az animét azt végig láttam, csak a mangát nem olvastam .

És a vége annyira nem tetszett hogy, egy rész alatt ugrunk kb 6 évet.

Meg olyan lezáratlan volt számomra .

2016. aug. 24. 04:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a kategóriáért .
2016. aug. 24. 04:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

- Hachiko megszüli a kislányát, de Ren tanácsára az utolsó pillanatban megváltoztatja a nevét Sachiko-ról Satsukira.

- Nobu összejött Yurival, de sok a probléma belőle

- Takumi megcsalta Hachit Reirával, de ez nem vezetett sehova

- Miu egyszerre érez halvány vonzalmat Nobu és Yasu irányában

- Hachiko múltja kiderül, az egész tokiói média feslett babaként állítja be (jogosan). Ez és hogy a megcsalás-ügy együtt kikészítik

- Hachi találkozik Miuval, akitől érdeklődik Nobu hogyléte felől

- Ren meghalt autóbalesetben Nana szülinapján, amitől kikészült

- Shin börtönbe került, a Blast széthullott

- Hachinak második terhességéből megszületik a kis Ren, Satsuki kisöccse

- Nana anyja előkerül azzal, hogy a TV-ből talált rá. Kiderül, hogy született még gyereke Nana elhagyása után. Nana majdnem rátámad a gyűlölettől

- fény derül Misato valódi személyazonosságára

- Yasu valamelyiküket egy igen komoly jogi problémából kell kisegítse ügyvédként

- A 7-8 éves Satsuki mindenki tudta nélkül, véletlenül találkozik majd össze egy cinikusabb Oosaki Nanával. Nana az évek alatt nem tudta rávenni magát, hogy ránézzen Takumi kölykére, ezért meglepődik.

Ezeket a részleteket, a mangából szedték ki, ha minden igaz, és megtalálhatjátok ugyan ebben a formában a filmkatalogus.hu –n.

2016. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen !

Bár nem a kedvem szerint alakult... de nem baj .

2016. aug. 24. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Az biztos :c Elég durva,de végre nem egy nyálas darabbal van dolgunk,hanem egy olyan animével/mangával ami tökéletesen bemutatja a kegyetlen valóságot.
2016. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van .

Köszi :)

2016. aug. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!