Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Néha képeket látok az álmaimba...

Néha képeket látok az álmaimban, amik be is következnek, valamint nagyon néha tudom irányítani a természetet. Mi lehet ez, v hogy tudom fejleszteni?

Figyelt kérdés
Vagy ha tudjátok, akk mi ennek a képességnek a neve? Esetleg h hogy tom fejleszteni ezeket a képességeket. Kérlek kerüljétek a bunkó hozzászólásokat. Vki hisz bennük, vki nem.
2016. nov. 4. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt van olyan is, hogy a tudattalanod előre felfog valamit, ami be fog következni, de a tudatod még nem vette észre.

Másrészt ugye ha mégsem következne be, azt nem jegyzed meg (pedig abból sokkal több van).


Ha TÉNYLEG létezik ez a jelenség, beszélj Vassyval. Ő kideríti, mi ez.

2016. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"tudom irányítani a természetet"

?

Gondolom fogalmad sincs ez mennyire nagy tág fogalom.


Vágyd. Gondolkozz rajtuk.

2016. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Gondolataival a legtöbb ember tudja irányítani a terészetet!

Csupán arra kell koncentrálnia, hogy tél után tavasz, tavesz után nyár, nyár után ősz, majd ismét tél következzen!

Gondolataiddal kényszerítheted a természetet, hogy ősszel a lombhullatókról száradjanak le a levelek, majd tavasszal zöldüljön ki újra.

2016. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mikor álmaidban képeket látsz az azt jelenti, hogy az agyad az alvás utolsó fázisában (mikor már fel is fogsz valamit az egészből, nem mint az az előtti órákban) elképzeli és levetíti az összes lehetséges dolgot ami történhet veled, mondjuk biztos nem az összeset, mert akkor örökké kéne aludni, de ezt nevezzük Déjà vu-nek. Emlékezhetsz rá és mondhatod, hogy te ezt tudtad, de ha az ellenkezője történt volna akkor valószínűleg arra is emlékeznél, de ha tényleg irányítod a természetet akkor valószínűleg ebben is tévedtem.
2016. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!