Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjjelenként lebegek Budapest...

Éjjelenként lebegek Budapest felett, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mintha lelkem elhagyta volna alvó testemet egy időre és épp a gyönyörű Budapest felett lebegek. Tudatmódosító szereket nem szedek,nem iszom stb. Parapszichológiai eset ez? Vagy csupán csak álom volt ez?
2016. dec. 2. 00:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Régen a rosszalkodó gyerkőcöt térdeltették, anno nem csak úgy egyszerűen, hanem kukoricán. (lemorzsolt szemek)

Majd az emberek fejlődtek, és maradt a sarokba állítás, ez különösen az óviban.


Mi történt? A gyerkőc unatkozott. Ez volt e bünti lényege.


A kukoricán térdelő gyerkőc vajon unatkozott? Miért nem?


Szóval a sarokba állított gyerekek egy része szellemeket kezdett látni.

Hú!


Tanulság? Üres elme az ördög játékszere?

Nem.

Akkor?

Az elme vagyis az ego számára elviselhetetlen az unalom.

Miért? Mert az ego csak egy kitalált szereplő.

Na, erről Ennyit.

2016. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
New Yorknál nincs szebb!!!
2016. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
New York? Fantasztikus lehet! Ne adj tippet, hova menjek, különben nem találok vissza a testemhez :D
2016. dec. 4. 23:31
 14/17 anonim ***** válasza:
... én éltem ott 4 évig, és mindig el is "megyek" oda, imádtam, és imádom is Amerikát!!! A Niagarát is láttam, ott voltam, nem lehet elmondai milyen élmény!
2016. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 piriiiii ***** válasza:
2016. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Asztrál kivetülès. Tudsz mozogni is. ;) a lehetősègek vègtelenek. Emlèkezz vissza milyen előzmènyei voltak aznap este elalvás elött, ès gyakorold.

Ha random megy ez neked akkor negyed annyi erőfeszítèsedbe kerül kifejleszteni teljesen mint másoknak.

2016. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha úgyis mindegy, merre repkedsz, holnapra megnéznéd, esik-e a hó Miskolcon? köszi
2016. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!